Sugrįžus vasarai Kristina Ivanova ilsėjosi Trakuose: plaukiojimą jachta vainikavo tobulas saulėlydis

Kristina Ivanova su bičiule ir vaikinu Aleksandru Broku / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-04 10:45
Grupės „Magnit“ lyderė Kristina Ivanova džiaugiasi šiltais orais – ją, kaip ir daugelį, į Lietuvą sugrįžusi vasara iškart išviliojo iš namų pasidžiaugti gamta ir puikiu oru.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

K.Ivanova kartu su bičiule ir širdies draugu Aleksandru Broku laisvalaikiu mėgavosi Trakuose, plaukiodami jachta Galvės ežeru.

„Nutarėme išnaudoti gerą orą ir pasigerėti lietuviška gamta. Kadangi nebuvo jokio vėjo, plaukiojimas jachta – tiesiog vienas malonumas, viena geriausių pramogų“, – Žmonės.lt sakė K.Ivanova.

TAIP PAT SKAITYKITE: Prie Salotės ežero poilsiavusi Greta Lebedeva pademonstravo seksualų bikinį ir įdegusį kūną

Atlikėja pasakojo, kad dėl permainingų orų Lietuvoje kiekvieną šiltą dieną stengiasi rasti laisvo laiko sau ir laisvalaikiui, juk nežinia, kas laukia rytoj.

„Kai tik turiu laiko, vasarą stengiuosi jį išnaudoti buvimu gamtoje. Mėgaujuosi elementariais dalykais – jeigu šiltas vakaras, gali būti gera tiesiog sėdėti ir žiūrėti kaip leidžiasi saulė“, – šypteli.

Pasiplaukiojimą Galvės ežere kompanijai kaip tik ir vainikavo tiesiog tobulas saulėlydis.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Nors K.Ivanova nevengia aktyvių laisvalaikio pramogų, tikina, kad vasarą nuotaika ir taip būna puiki, todėl ar tai būtų aktyvi veikla, ar pasyvesnė, šiltuoju laikotarpiu džiugių ir gražių akimirkų netrūksta.

„Dievinu šilumą, todėl kai Lietuvoje šilta, man per daug pramogų ir nereikia – tiesiog mėgaujuosi tyla ir gražiu oru“, – patikina Kristina.

TAIP PAT SKAITYKITE: Į pajūrį atostogauti išvykusi Kristina Ivanova mėgaujasi vandens pramogomis

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai