Sugrįžtantį legendinį projektą „Žvaigždžių duetai“ ves Inga Jankauskaitė

Inga Jankauskaitė / Viktorijos Vaišvilaitės-Skirutienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-26 10:16
Pagaliau pradeda aiškėti daugiau detalių apie sausio mėnesį į LNK eterį sugrįžtantį projektą „Žvaigždžių duetai“. Nors prodiuseris Laurynas Šeškus dar neatskleidžia porų, kurios tarpusavyje varžysis šįmet, šią savaitę jis patvirtino, kad projektą ves po pertraukos į televiziją grįžtanti Inga Jankauskaitė.

Aktorę su projektu sieja išties ilga bendra istorija: dar pirmame „Žvaigždžių duetų“ sezone 2007-aisiais I. Jankauskaitė kartu su Česlovu Gabaliu laimėjo antrąją vietą, o jau kitais metais sugrįžo kaip projekto vedėja. Iš viso I. Jankauskaitė projektą vedė net tris sezonus.

„Man šis projektas kelia daug asmeninių sentimentų, kadangi labai gerai žinau jo virtuvę – teko ir pačiai ten kepti, ir joje gaminti, – šypteli I.Jankauskaitė. – Labai džiaugiuosi, kad jis grįžta, nes „Žvaigždžių duetai“ yra gyvybingas ir savaime įdomus projektas. Be to, šįmet jis grįžta dar labiau išaugęs, todėl nebijau, kad jausimės lyg antrą kartą lipdami į tą pačią upę. Kartu su visais stengiuosi, kad ta upė įtekėtų į didelį ir platų vandenyną“.

Turėdama patirties ir kaip projekto dalyvė, I.Jankauskaitė pritaria, kad tai jai leidžia geriau suprasti jame dalyvaujančias poras. „Nors būdama vedėja visuomet stengiuosi būti nešališka, aišku, kad tai pavyksta ne visada – pirmiausiai todėl, kad tiesiog labai myliu talentingus žmones. Darau, ką galiu, bet ir man nesvetimi visi žmogiški jausmai“, – šypsosi I.Jankauskaitė.

Paklausta, kuris pasirodymas, daina ar duetas jai pirmiausiai simbolizuoja „Žvaigždžių duetus“, I.Jankauskaitė ilgai nesvarsto: „Dueto ar dainos tikrai neišskirsiu, bet man „Žvaigždžių duetai“ pirmiausiai yra a.a. maestro Vytautas Kernagis. Ir tik po jo – visi kiti...“

Daugiau naujienų apie į LNK eterį sugrįžtantį mylimiausią žiūrovų muzikinį projektą „Žvaigždžių duetai“ – jau netrukus!

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama