Sugriuvusioje Tenerifės parduotuvėje lankėsi ir Merūnas Vitulskis: „Likau šokiruotas“

Merūnas Vitulskis buvo sugriuvusiame Tenerifės pastate / Žmonės.lt ir asmeninė nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-14 15:22
Šiuo metu Tenerifėje atostogaujantis operos solistas Merūnas Vitulskis trečiadienį lankėsi Tenerifės kinų kvartale esančioje parduotuvėje, kuri sekančią dieną sugriuvo ir, kaip manoma, pasiglemžė mažiausiai dviejų žmonių gyvybes.

Žmonės.lt M.Vitulskis pasakojo, kad sužinojęs apie pastato griūtį patyrė šoką, tačiau džiaugiasi, kad pavyko išvengti nelaimės.

„Mūsų vienas draugas pamatė naujieną, kad parduotuvė, kurioje mes vakar buvome, sugriuvo. Likau šokiruotas. Dabar sakau, kad tokia karma buvo... Laimingi jaučiamės, kad pavyko išvengti nelaimės. Labai keistas jausmas...“, – Žmonės.lt sakė M.Vitulskis.

Socialiniame tinkle dainininkas pasidalijo ir sugriuvusio pastato nuotrauka.

„Vakar Tenerifėje kinų maisto parduotuvėj pirkom prieskonių maistui gamint, o šiandien anksti ryte parduotuvė su visu pastatu sugriuvo, žuvo nemažai žmonių... Dėkui dievui apsipirkinėjom ne šiandien...“, – rašė M.Vitulskis.

Užsienio žiniasklaida praneša, kad pastatas Tenerifėje sugriuvo ketvirtadienį. Manoma, kad po tragiško įvykio žuvo mažiausiai du žmonės, nemažai sužeistų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Benamiu tapęs Merūnas Vitulskis dainuodamas per 15 minučių „uždirbo“ 20 eurų: žiūrėkite vaizdo įrašą

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai