Besiskiriančių Angelinos Jolie ir Brado Pitto stovyklose vis daugiau purvo ir melagysčių

Angelina Jolie ir Bradas Pittas nesutaria dėl vaikų globos / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-09 13:00
Angelinos JOLIE (43) ir Brado PITTO (54) skyrybų byla tapo tokia sudėtinga ir nešvari, kad neišlaikė net visko mačiusios advokatės Lauros Wasser nervai, dėl to, teigiama, ji palieka garsiąją savo klientę.

Sprendimas oficialiai nepatvirtintas, o Jolie atstovė netgi paneigė žinią – girdi, advokatė niekur neišeina, tiesiog sudėtingai bylai nagrinėti pasitelkta daugiau ekspertų. Tačiau kuluaruose atkakliai kalbama, kad Wasser kontora baigia darbą (pagrindinė priežastis – nebegali pakęsti klientės agresyvumo ir aklo užsispyrimo). O aktorė savo ruožtu pasamdė naują teisinių paslaugų įmonę, nes skyrybų byla nagrinėjama ir kova dėl vaikų trunka dvejus metus, tačiau galo anaiptol nematyti, atvirkščiai – procesas virsta karu, kuriame nė vienas nebus pasigailėtas.

Angelina Jolie / Vida Press nuotr.
Angelina Jolie / Vida Press nuotr.

Pagrindinis Jolie tikslas – gauti absoliučią vaikų globą. Pradžioje jai tai beveik pavyko – aktorė, pagarsėjusi humanitarinėmis iniciatyvomis, UNICEF geros valios ambasadorė, turėjo ir idealios motinos reputaciją. Pasklidus žiniai, kad aktorių pora skiriasi, Los Andželo policija net buvo iškėlusi bylą Pittui, jis kaltintas žiauriu elgesiu su atžalomis. Girdi, aktorius rėkė ant sūnų ir dukterų, net smurtavo. Šaltiniai taip pat minėjo, kad Angelina nebegali pakęsti Brado piktnaudžiavimo alkoholiu ir marihuana bei vis sunkiau valdomų pykčio priepuolių. Gali būti, kad pastarieji kaltinimai net buvo pagrįsti, – pernai duodamas didžiulį interviu vyrų žurnalui GQ aktorius prisipažino: polinkis gerti buvo esminė priežastis, suardžiusi santuoką.

Tame pačiame interviu jis sakė įveikęs priklausomybę, perėjęs terapiją, kalbėjo apie virsmą nauju žmogumi ir, aišku, apie vaikus. Vienu metu dėl atžalų jie su Jolie net buvo sutarę neviešinti skyrybų detalių ir atrodė, kad skausmingos gyvų žmonių dalybos pagaliau pasibaigs. Tačiau artėjant vasarai Angelina panoro išsivežti vaikus į Europą, kur ruošėsi filmuotis „Piktadarės istorijos“ tęsinyje. Bradas sunerimo, kad jų nematys visą vasarą, gal net ilgiau. Ir kategoriškai pasipriešino tokiems buvusiosios ketinimams. Tada teismas stojo tėvo pusėn ir nurodė Jolie, kaip turi garantuoti vaikų bendravimą su tėčiu. Tik vyresnėlis Maddoxas galėjo pats apsispręsti, su kuriuo iš tėvų nori gyventi ir kiek laiko praleisti su kitu.

Angelina Jolie / „Scanpix“ nuotr.
Angelina Jolie / „Scanpix“ nuotr.

Artėjant teismo posėdžiui, kurio metu turėjo būti nustatytos naujos globos taisyklės ir susitikimų grafikas, Jolie pradėjo naują purvino karo etapą: Los Andželo teismui pateikė ieškinį dėl to, kad Pittas vaikams nemokėjo alimentų. Neva susitarimas dėl finansų buvo žodinis, o buvęs vyras ne visada jo paisė. Ir dabar ji norinti teisiškai įtvirtinti oficialią išmokų sumą, skiriamą kiekvienam vaikui.

Atrodo, neklysta šaltiniai, teigiantys, kad Jolie kupina pykčio, nevaldoma ir ruošiasi padaryti viską, kad išbrauktų tėvą iš atžalų gyvenimo. Kaip žinoma, net nebiologiniai poros vaikai yra Jolie Pittai: aktorius oficialiai įvaikinęs Maddoxą (17), Paxą (14) ir Zaharą (13), ką jau kalbėti apie Shiloh (13) ir dvynius Vivienne bei Knoxą (10), su kuriais sieja kraujo ryšys.

Angelina Jolie ir Bradas Pittas / „Scanpix“ nuotr.
Angelina Jolie ir Bradas Pittas / „Scanpix“ nuotr.

Šiuos ryšius vaikų mama, regis, visiškai ištrintų, nes pastarajai kovai pasitelktos priemonės sukėlė abejonių net aršiausiems Jolie šalininkams. Pittas niekada neturėjo šykštaus žmogaus reputacijos, o jo draugai ir, svarbiausia, teisininkai tikina, kad per tuos porą metų aktorius sumokėjo vaikų motinai ne vieną milijoną dolerių – kur kas daugiau, nei būtų nurodęs bet koks teismas. Į spaudą nutekėjo ir tai patvirtinantys dokumentai, iš jų matyti, kad Bradas perdavė Angelinai daugiau kaip 9 milijonus dolerių: už 8 milijonus nupirko namą, jame aktorė šiuo metu ir gyvena, o 1,3 milijono paprasčiausiai davė.

Aktoriaus advokatai irgi ne per daug delikatūs: pareiškė, kad šitaip elgdamasi Angelina bando apjuodinti jų klientą. Kuluaruose kalbama, esą Jolie išties trūksta pinigų: ji trejus metus nesifilmavo, beveik neturi reklamos pasiūlymų, jos režisūros projektai visada buvo nuostolingi, o karas su buvusiu sutuoktiniu – brangus malonumas. Nemažai kainuoja ir įprastas šešių vaikų šeimos išlaikymas bei advokatų paslaugos. Antra vertus, dar 2014-aisiais Jolie buvo žurnalo „Forbes“ daugiausiai uždirbančių garsenybių sąraše, tada jos turtas siekė 160 milijonų dolerių. Tiesa, Pittas – gerokai turtingesnis, jo turtas vertinamas 240 milijonų. 

Naujausi straipsniai