Sudie karantinui: koncertų sezoną Vilniuje atidarė rokeriai „Colours of Bubbles“

„Colours of Bubles“ koncertas/Beatričės Mikelionytės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Kartu su trečiadienio vakarą sostinės „Vasaros terasoje“ šėlusiais rokeriais iš Šiaulių „Colours of Bubbles“ gyva muzika sugrįžo į įprastas koncertų erdves. Birželio 17 dieną įvykęs grupės pasirodymas yra pirmasis Vilniuje koncertas po tris mėnesius trukusio karantino.

Dar gegužės 20 dieną naują muzikinę patirtį išgyvenę rokeriai ant „Ozo“ stogo surengė pirmąjį Vilniuje drive-in koncertą ir patį pirmą viešą koncertą su žiūrovais nuo karantino pradžios. O vakar muzikantams teko dar vienas džiaugsmas sostinėje pirmiesiems atidaryti pokarantininį koncertų sezoną ir sugrįžusią laisvę atšvęsti kartu su savo gerbėjais, kaip ir dera, trankiame roko koncerte ir su čia pat šėlstančia – ir ne pro automobilio langus matoma – žiūrovų minia.

„Be abejo, esam labai pasiilgę koncertų ir muzikos, todėl ir pasirodymas drive-in buvo nuostabus, bet to jausmo, kai su grupe koncerte juda, dainuoja, skanduoja ir šoka visa minia, nepakeis niekas!”, – džiaugėsi muzikantai.

„Colours of Bubles“ koncertas/Skaistės Maskoliūnaitės nuotr.

LR Vyriausybės sprendimu karantinas visoje Lietuvoje nutrauktas birželio 16 dieną. Iki šiol renginiuose atvirose erdvėse galėjo dalyvauti iki 300 žmonių, nuo birželio 17 dienos – iki 700 žiūrovų, o nuo liepos 1-osios galės dalyvauti jau iki 1000 žiūrovų.

Trečiadienį Vilniuje pasirodę „coloursai“ vakarą simboliškai pradėjo kūriniu „Summer“. Grupė atliko savo naujausias dainas iš albumo „9 mm”, tarp jų – „Russian Roulette“, „To Jane“ ir „Too Much is Not Enough“ bei didžiausius savo hitus „Home“,  „Truth of Dare“ ir „Flags“.

Colours of Bubles“ koncertas/Aleksandr Leonov nuotr.

„Colours of Bubbles“ pasirodymas Vilniuje kartu su gegužės 20 dienos koncertu ant „Ozas LIVE“ scenos yra tik antrasis grupės koncertas per šį pusmetį ir labai išsiilgtas grupės susitikimas su gerbėjais po didelės pertraukos.

Praėjusių metų rudenį išleidę trečiąjį studijinį albumą „9 mm“ ir surengę pristatymo turą Lietuvoje ir Latvijoje, muzikantai planavo „9 mm“ turą pratęsti pavasarį, tačiau dėl koronaviruso visus koncertus turėjo atšaukti arba perkelti į vėlesnes datas.

„Colours of Bubles“ koncertas/Skaistės Maskoliūnaitės nuotr.

Karantiną grupė išnaudojo naujos koncertų programos tobulinimui ir kūrybai. Grupė pristatė net du vaizdo klipus naujoms dainoms – iš archyvinių kadrų susuktą „Only God Forgives“ ir „To Jane“, kuriame nusifilmavo „karantinavęsi“ grupės nariai, gerbėjai ir draugai.

Roko grupę „Colours of Bubbles“ gyvai taip pat bus galima išgirsti koncerte birželio 27 dieną Kaune, Nemuno saloje veiklą pradėjusioje „Pakrantė LIVE“.

Skaitykite daugiau