Sudėtingą operaciją ištvėręs Arnoldas Schwarzeneggeris jau atgavo sąmonę

Arnoldas Schwarzeneggeris / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-31 10:03
Holivudo veteranui, gubernatoriui Arnoldui Schwarzeneggeriui (70) ketvirtadienį buvo atlikta atvira širdies operacija, praveriant krūtinės ląstą.

Penktadienio vakarą A.Schwarzeneggerio atstovas spaudas pranešė, kad po kelias valandas trukusios operacijos garsenybės būklė stabili. Pasak jo, vos prabudęs A.Schwarzeneggeris ištarė: „Aš grįžau“.

Tai nėra pirmas kartas, kai garsenybė ištvėrė širdies operaciją. 1997-aisiais jam buvo pakeistas aortos vožtuvas. Tuomet aktorius teigė, kad operacijos prireikė dėl įgimtos širdies ydos.

„Niekada nesijaučiau sergantis, man nepasireiškė jokie simptomai, tačiau žinojau, kad anksčiau ar vėliau turėsiu pasirūpinti šia problema.

Pasakiau gydytojams: Padarykime tai dabar, kol esu jaunas ir sveikas. Jie sutiko mane operuoti“, – prieš du dešimtmečius kalbėjo A.Schwarzeneggeris.

Vis dėlto, pasak jo atstovo spaudai, jau tuomet A.Schwarzeneggeris žinojo, kad greičiausiai jam teks atlikti dar vieną operaciją. „Niekada nebuvo manyta, kad 1997-aisiais pakeistas vožtuvas tarnaus amžinai“, – rašoma pranešime.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai