Sudegė kompozitoriaus Ramūno Motiekaičio namai – šeima liko be nieko

Sudegė kompozitoriaus R. Motiekaičio namai/Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-18 14:49
Trečiadienį kompozitoriaus Ramūno Motiekaičio gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Iki pamatų sudegė jo namai, kūrėjas su šeima, kurioje auga trys nepilnamečiai vaikai, prisiglaudė pas tėvus.

„Gerbiami ir brangūs draugai, pažįstami, kolegos, niekada neteko kreiptis į jus šioje erdvėje, tačiau plyštant širdžiai nerandu kitos išeities. Vakar iki pamatų sudegė mano namas ir mašina. Su juo sudegė ir daugybė daiktų, kurie mane darė manimi: knygos, partitūros, kietieji diskai, paskaitų konspektai. Užrašai, ateities knygos ir dar daug visa ko, lydėjusio mane nuo vaikystės.

Išėjau į lauką su šlepetėmis ir megztiniu. Prisiglaudžiau pas tėvus, bet iš esmės esu su keleivio drabužiais ir elgetos rūbais, 600 eurų nesiekiančia alga ir trimis nepilnamečiais vaikais. Prašau atleisti, jei artimiausiais mėnesiais, o gal ir metais būsiu be sparnų, o gal ir ne visai suprasiu, ką sakote“, –  jautria žinute pasidalijo menininkas.

null

null

Žmonės.lt susisiekus su kompozitoriumi ir jo seserimi, abu pasakojo vis dar negalintys atsigauti po nelaimės.

Iškart po kraupaus įvykio, jie sulaukė be galo daug klausimų, užuojautos laiškų.

„Jaučiuosi labai nepatogiai“, – po nelaimės, pasiteiravus kaip galima padėti, kalbėjo vyras.

Iniciatyvos ėmėsi Lietuvos kompozitorių sąjunga. Ir jau šiandien atidaryta sąskaita, skirta paremti nuo siaubingo gaisro nukentėjusią šeimą.

NORINTYS PADĖTI, TAI GALI PADARYTI PAAUKODAMI PINIGŲ Į ŠIĄ SĄSKAITĄ, ATIDARYTĄ LIETUVOS KOMPOZITORIŲ: LT687300010158521470 („Swedbank“)

Naujausi straipsniai