Suaugusiųjų žaidimai: intelektualią pramogą renkasi ir žinomi veidai

„Mafia Club International“ žaidimas Vilniuje / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-06 14:56
Praėjusį penktadienį prie prabangaus „Imperial Hotel & Restaurant“ viešbučio buvo galima išvysti pasitempusius vyrus bei nepakartojamai atrodančias elegantiškas damas. Šaltas oras neatbaidė intelektualų laisvalaikį vertinančių žmonių, kurie rinkosi čia dėl to paties tikslo – sparčiai populiarėjančio žaidimo, pavadinimu „Mafija“. Vis daugiau dėmesio sulaukiantis netradicinis laisvalaikio praleidimo būdas jau turi nemažą būrį nuolatinių dalyvių, tačiau kiekvieną kartą pasipildo naujais veidais. Šį kartą savo sugebėjimus prie žaidimo stalo išbandė ir populiarios grupės „SKAMP“ nariai Viktoras Diawara su žmona Živile bei Vilius Alesius.

„Sveikiname prisijungus prie Mafijos šeimos“, – tokiais žodžiais naujus veidus pasitiko vakaro organizatoriai ir vedėjai. Fone skambanti paslaptinga muzika, šampano taurės, ant stalų išdėliotos juodos kaukės ir fotoaparatų blykstės – visa tai kūrė nepakartojamą atmosferą. Naujokų veiduose buvo matomas švelnus jaudulys, tačiau tiek jie, tiek ne pirmą kartą tokiame renginyje dalyvaujantys žmonės su nekantrumu laukė žaidimo pradžios.

Dideli apvalūs stalai, susikaupimo ir šypsenų derinys žaidėjų veiduose bei profesionalios žaidimo taisyklės – būtent taip viskas atrodo stebintiems veiksmą iš šalies. Ir nors šis žaidimas visų pirma yra pramoga bei malonus laiko praleidimo būdas, tai tuo pačiu ir asmens tobulėjimo, savianalizės bei bendravimo įgūdžių formavimo įrankis. Analizuoti, stebėti ir perprasti kitus žaidėjus bei neišsiduoti pačiam – tai ypač svarbios šio žaidimo dalys reikalaujančios iškalbingumo, pastabumo, o kartais ir geros intuicijos.

„Įdomūs žmonės, puikus žaidimas ir labai graži aplinka“, „Nuostabus vakaras, smagus žaidimas ir per greit praėjęs laikas“, „Naujas įvaizdis, nauji skoniai, nauji veidai – Mafija nenustoja stebinti“. Tokie ir panašūs žodžiai skambėjo pasibaigus renginiui. Antra valanda nakties – tai laikas, kai nuo žaidimo stalo pakilo paskutiniai žaidėjai. Geriausi jų buvo apdovanoti rėmėjų dovanomis.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Paprašytas pasidalinti įspūdžiais vienas iš pramogos organizatorių ir vedėjų, Mafia Club International įkūrėjas Laimonas Diškevičius neslėpė optimizmo ir gerų emocijų: „Šis vakaras ir vėl buvo puikus! Džiaugiuosi matydamas naujus veidus, o tuo pačiu ir grįžtančius žmones. Labai stengiamės tobulėti ir kiekvieną kartą kuo nors nustebinti dalyvius. Jaučiame, kad šios pastangos yra vertinamos.”

„Ypatingai smagu, kai žmonės sugrįžta, atsiveda savo draugus. Taip pat visada malonu išvysti žinomus veidus. Pastaruoju metu sulaukiame ir užsieniečių. Pradėję nuo nedidelio rato entuziastų, dabar matome, kad vieno mėnesinio renginio nebeužtenka, todėl akivaizdu, kad plėsimės“, – antrino renginio organizatorė Ugnė Zabielskienė.

Pirmą kartą renginyje dalyvavusi Živilė Diawara taip pat mielai pasidalino įspūdžiais: „Mafia club International“ atradom visiškai netikėtai, per gerą rekomendaciją. Tai labai įtraukiantis ir intelektualus potyris, puiki alternatyva penktadienio vakaro praleidimui. Žaidimo metu kiekvienas žmogus savo rolei kuria skirtingas strategijas. Vietomis tenka išdrįsti peržengti per save arba pajausti ką reiškia būti neteisingai apkaltintam. Buvo sukurta puiki žaidimo atmosfera, nuo pradžios iki pabaigos apgalvotos visos detalės ir, be abejo, susirinko šauni kompanija. Visa tai suteikė ypatingą potyrį. Kartu su Viktoru tikrai dar žaisime ir labai rekomenduoju kitiems išbandyti.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai