Su vyru išsiskyrusi Gwen Stefani paguodą rado Blake'o Sheltono glėbyje

Gwen Stefani ir Blake'as Sheltonas / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-05 07:08
Neseniai 20 metų trukusius santykius nutraukusi dainininkė Gwen Stefani (46 m.) ilgai vieniša nebuvo – jos širdį jau spėjo užkariauti kantri muzikos žvaigždė Blake'as Sheltonas (39 m.).

Gandų, kad tarp muzikinio projekto „The Voice“ teisėjų užsimezgė romantiški santykiai, sklandė jau pastarąsias keletą savaičių. Jie ypač paaštrėjo, kai pora buvo pastebėta apsikabinusi ir labai meiliai bendraujanti viename Helovino vakarėlyje.

„Gwen ir Blake'as yra seni bičiuliai, kurie visai neseniai pradėjo susitikinėti“, – jų santykius portalui „Us Weekly“ patvirtino dainininkės atstovas spaudai.

„Jie palaiko vienas kitą jiems sunkiu metu ir kartu jiedu labai laimingi, – sakė vienas šaltinis „People“. – Visi labai džiaugiasi dėl jų, nes jie abu yra nepaprastai geri žmonės.“

Jie abu praėjusią vasarą išgyveno skyrybas: Gwen Stefani nutraukė kone 20 metų trukusius santykius su vyru Gavinu Rossdale'u (50 m.), savo trijų sūnų tėvu, o Blake'as Sheltonas liepą išsiskyrė su antrąja žmona, taip pat kantri muzikos dainininke Miranda Lambert (31 m.), su kuria praleido 10 savo gyvenimo metų.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Žmonės.lt