Su vyru besiskirianti aktorė Megan Fox laukiasi trečio vaiko

Megan Fox / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-12 08:11
Seksualioji aktorė Megan Fox (29 m.) skiriasi su vyru Brianu Austinu Greenu (42 m.), tačiau paaiškėjo, kad ji laukiasi trečio vaiko, praneša „Us Weekly“.

Pirmadienį kartu su kolega Willu Arnettu dalyvaudama „CinemaCon“ renginyje Las Vegase, kur reklamavo naujausią savo filmą „Vėžliukai nindzės: šešėlių įkaitai“ („Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows“), aktorė vilkėjo trumpą aptemptą suknelę, kuri išryškino jau suapvalėjusį jos pilvuką.​

Megan Fox su vyru Brianu Austinu Greenu jau augina sūnus Noah (3 m.) ir Bodhi (2 m.), tačiau pora kartu nebegyvena nuo 2015-ųjų vasaros.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Pati Megan Fox kol kas nepatvirtino, kas jos trečio kūdikio tėvas – ar tai tikrai oficialus jos sutuoktinis (galbūt jiedu susitaikė ir atšaukė skyrybas?), ar galbūt jos gyvenime atsirado naujas vyras.

Žmonės.lt primena, kad Megan Fox ir serialo „Beverli Hilsas, 90210“ žvaigždė Brianas Austinas Greenas susitikinėti pradėjo 2004-aisiais, o susituokė po šešerių metų draugystės. Abiem ši santuoka – pirmoji. Brianas Austinas Greenas iš ankstesnių santykių su aktore Vanessa Marcil turi dar vieną sūnų Kassiusą (14 m.).

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai