Su Vincent'u Casseliu išsiskyrusi Monica Bellucci džiaugiasi laisve

Monica Bellucci / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-21 17:00
Italų aktorė Monica Bellucci (51 m.) sako besijaučianti „labai gyva“ po skyrybų su savo vyru Vincent'u Casseliu (48 m.).

Apie skyrybas su prancūzų aktoriumi ji paskelbė 2013 metų rugpjūtį, užbaigdama 14 metų gyvavusią santuoką, o dabar Monica Bellucci sako besimėgaujanti esamu statusu.

Nors išsiskyrimas sukėlė nemažą širdies skausmą, Monica Bellucci teigia, kad jai patinka gyventi vienai.

„To iš tikrųjų niekada nebuvau patyrusi anksčiau. Jaučiuosi labai gyva, – aktorė sakė Britanijos dienraščiui „Daily Mirror“. – Viena gyvenanti moteris yra laisva moteris. Be to, gyventi vienai nereiškia būti vienišai – tai reiškia būti laisvai palaikyti santykius arba jų atsisakyti.“

„Tai gali būti baugu, bet tai pat labai įdomu. Atminkite, kad dar visai neseniai moterys egzistavo tik savo santykių su vyrais atžvilgiu“, – pabrėžė ji.

Monica Bellucci suvaidino lemtingos moters Liusijos Skiaros vaidmenį naujame filme „Spektras“ apie britų superagentą Džeimsą Bondą ir tapo vyriausia agento 007 mergina per šios kino sagos istoriją.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Monica Belluci didžiuojasi šiuo vaidmeniu, nes yra įsitikinusi, kad visuomenei jau pats laikas atsisakyti prietarų, susijusių su amžiumi ir romantiškais jausmais.

„Neturėtume rūpintis dėl amžiaus, kai kalbama apie meilę ir potraukį, – sakė ji. – Jaunesnes moteris traukia vyresni vyrai, todėl lygiai taip pat neturėtų būti keista, kad 20–30 metų vyrus traukia vyresnės moterys. Svarbiausia chemija ir energija tarp vyrų ir moterų. Tikrasis seksualumas – prote, vaizduotėje, o ne kūno amžiuje.“

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama

GOK klinika

Reklama