Su Vilmantu Diliu vakarėlyje pasirodžiusi Natalija Bunkė: „Į naktinius klubus einame ypač retai“

Natalija Bunkė ir Vilmantas Dilys / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šeštadienio vakarą sostinėje įsikūrusiame naktiniame klube šurmuliavo šimtai audringai nusiteikusių svečių. Vakarėlyje su mylimuoju, krepšininku Vilmantu Diliu pasirodė ir puikiai nusiteikusi atlikėja, merginų grupės „Pop Ladies“ lyderė Natalija Bunkė.

Žmonės.lt N.Bunkė pasakojo, kad vakarėliais mėgautųsi dažniau, tačiau tam trukdo niekuomet nesibaigiantys koncertai.

„Į naktinius klubus einame ypač retai, nes tokiu metu dirbame – dainuojame koncertuose. Dabar turime ir laiko, ir noro, tad kodėl gi ne“, – juokėsi N.Bunkė.

Galbūt pasiruošimas užima daug laiko? Juk reikia pasirinkti suknelę, o dar ir makiažas laukia... N.Bunkė atkerta: „Tikrai ne, šou verslo atstovai geba pasiruošti ypač greitai. Nebūna taip, kad atsidarau spintą ir nerandu ką apsirengti.“

Vakarėlio klube „Pabo Latino“ akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

N.Bunkė pasakojo, kad nors ir labai retai pramogauja su mylimuoju Vilmantu, dėl to visai neliūdi: turėdami laisvą minutę, ja visuomet pasinaudoja. „Kuo mažiau turime laiko, tuo labiau vertiname laisvalaikį“, – teigė N.Bunkė.

N.Bunkė su mylimuoju dalyvavo „Pabo Latino“ kiemelio atidarymo fiestoje „Basomis per šilko smėlį“, kuri nukelė į tikrą Lotynų Amerikos vasarą. Jų laukė smagi muzikinė programa bei gaivūs šokių muzikos hitai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Lotynų Amerikos ritmais šurmuliuojančiame vakarėlyje garsenybės šėlo kartu su „Biplan“

Audringas vakarėlis naktiniame klube „Pabo Latino“ (57 nuotr.)
+51

Tarp susirinkusių svečių buvo galima išvysti ir daugiau žinomų veidų. Į vakarėlį atvyko Ramunė Piekautaitė su Kęstučiu Verslovu, Asta Valentaitė, Vaida Jasaitienė, Kristina Ivanova, Jolanta Leonavičiūtė, Sasha Song, Soliaris ir daugelis kitų.

Legendinė grupė „Biplan“ – pagrindinis vakarėlio akcentas. Grupės vyrukai kvietė basomis pasivaikščioti po šilkinį smėlį ir įkvėpti gaivaus vasariško oro po žvaigždėtu dangumi.

Skaitykite daugiau