Su vienuolėmis į teismų karuselę įsisukusi Katy Perry susitiko su popiežiumi

Popiežius Pranciškus ir Orlando Bloomas su Katy Perry / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-28 18:52
Šeštadienį Holivudo aktorius Orlando Bloomas su mylimąja dainininke Katy Perry susitiko su katalikų bažnyčios vadovu popiežiumi Pranciškumi. Pramogų pasaulio pora susitiko su pontifiku per labdaros konferenciją.

„Unite To Cure“ konferencija apjungia sveikatos, pramogų pasaulio, žiniasklaidos ir technologijų atstovus. Katy Perry per konferenciją turėjo trumpą pranešimą apie meditaciją.

Orlando Bloomas – budistas, užtat katalikiškuose namuose augusiai Katy Perry susitikimas akis į akį su popiežiumi Pranciškumi – nepakartojamas įvykis. Įdomu tai, kad į susitikimą su pontifiku dainininkė buvo pakviesta tebesitęsiant jos kovai su vienuolėmis.

Jau ketverius metus popmuzikos dievaitė bylinėjasi su vienuolėmis dėl galimybės įsikelti į vaizdingoje Los Andželo vietoje įsikūrusį buvusį vienuolyną, žinomą kaip Palaimintosios Mergelės Marijos švenčiausiosios ir nekalčiausios širdies seserų Kalifornijos institutas. Dvi garbaus amžiaus vienuolės Rita Callahan ir Catherine Rose Holzman priešinosi vienuolyno komplekso pardavimui Katy Perry už 14,5 mln. JAV dolerių.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šios vienuolės, kurios neslepia savo antipatijos hito „I Kissed A Girl“ atlikėjai dėl jos seksualaus įvaizdžio ir kovos už homoseksualų teises, pasirašė sutartį dėl vienuolyno pardavimo restoranų savininkei Danai Hollister. Tačiau 2016-aisiais Los Andželo Aukščiausiojo Teismo teisėja Stephanie Bowic paskelbė šią sutartį negaliojančia. Vienuolės apskritai neturėjo reikalingų įgaliojimų įvykdyti pardavimą. Vis dėlto vienuolės apskundė šią teismo nutartį ir byla nėra užversta iki šiol.

Šių metų kovą per vieną teismo posėdį sesuo Catherine Rose Holzman nualpo. 89-erių moters medikams nepavyko išgelbėti. Su Katy Perry šiandien bylinėjasi tik sesuo Rita Callahan.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai