Su vestuvine suknele Meghan Markle šiemet išvysime du kartus: balandį ir gegužę

Princas Harry su Meghan Markle atvyko į Kardifą / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-04 08:40
Jungtinės Karalystės princo Harry (33) sužadėtinė Meghan Markle (36) šiemet tekės net du kartus. Vieną kartą – Šv. Jurgio koplyčioje, o kitą kartą – televizorių ekranuose. Naujausiame serialo „Kostiumuotieji“ (orig. „Suits“) sezone Meghan įkūnijama herojė Reičel žengs prie altoriaus.

Abi vestuves skiria vos kelių savaičių laikotarpis. Princo Harry ir Meghan Markle vestuvės Vindzoro pilies šventovėje numatytos gegužės 19-ąją. Tuo tarpu „Kostiumuotųjų“ serija su vestuvėmis žiūrovus pasieks balandžio pabaigoje. Taigi, pasaulis išvys Meghan Markle su vestuvine suknele anksčiau, nei ši iš tiesų žengs prie altoriaus.

Žmonės.lt primena, kad Meghan Markle baigė aktorės karjerą ir šis „Kostiumuotųjų“ sezonas yra paskutinis, kuriame galima išvysti princo sužadėtinę.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Šiuo metu Meghan Markle yra atsidavusi mylimajam ir nagrinėja karališkojo protokolo vingrybes. Karališkasis protokolas apibrėžia daugelį gyvenimo sričių, taip pat ir tai, kaip turi rengtis, elgtis ir kalbėti karališkosios šeimos nariai.

Nors Meghan Markle jau vadovaujasi karališkuoju protokolu, amerikietė atsargiai laužo šimtmečius galiojusias taisykles. Buvusi aktorė pasirodė viešumoje be pėdkelnių, juos plaukų kuodas buvo šiuolaikiškai susivėlęs, o per iškilmes ji vilkėjo ne vakarinę suknią, o kelnių kostiumą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai