Su veido augliu gimusi mergina negali kalbėti ir valgyti, tačiau atrado būdą įkvėpti tūkstančius

Marimar Quiroa / Kadras iš vaizdo įrašo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-22 19:00
21-erių metų vlogerė (video tinklaraštininkė) Marimar Quiroa iš Kalifornijos anksčiau slėpė veidą nuo aplinkinių, o dabar pasauliui atskleidžia savo ryžtą, drąsą ir, svarbiausia, meilę sau, rašoma „Daily Mail“.

Mergina gimė su veido augliu, kuris vadinamas cistine higroma, dėl to jos veidas yra deformuotas, o su aplinkiniais ji bendrauja gestų kalba. „Man grožis reiškia tai, kad reikia priimti save tokią, kokia esi, ir ignoruoti žmonių kalbas, – teigė M.Quiroa. – Tu parodai savo grožį tokį, koks jis yra, nesvarbu, kad tavo veidas atrodo kitoks.“

Marimar mama Maria pasakoja, kad nežinojo apie dukters būklę, kol ji gimė. O Marimar pasakoja, jog turėjo iškęsti ne vieną operaciją, kad atrodytų taip, kaip šiandien, be to, ji nuo pat pirmųjų dienų kentėjo dėl savo išvaizdos.

„Visa tai paveikė mane – aš negaliu kalbėti, kvėpuoju pro skylę gerklėje, dešine ausimi prastai girdžiu, o maistas patenka per vamzdelį skrandyje“, – teigė drąsioji M.Quiroa, patyrusi ne vieną procedūrą, kurios turėjo padėti sumažinti auglį.

Ji pasakoja, kad anksčiau su savimi kalbėdavo žvelgdama į veidrodį ir kartojo, kad yra graži, drąsino save, mokėsi pasitikėti savimi. Visą gyvenimą mergina itin domėjosi makiažo subtilybėmis ir nė nenumanė, kad prieš porą metų „Youtube“ kanale nusprendusi demonstruoti savo makiažo įgūdžius, sulauks tiek sėkmės ir palaikymo.

Marimar ne tik kuria makiažo pamokėles, bet ir ruošiasi tapti kurčių vaikų mokytoja, lanko grožio mokyklą bei veda zumbos užsiėmimus.

Šiandien ji skaičiuoja milijonus peržiūrų ir sulaukia daugybės žinučių iš moterų, kurias įkvėpė.

„Žmonės rašo komentarus po mano vaizdo pamokomis ir kartoja, kad esu graži ir kad mano makiažas jiems patiko, tačiau tikrai ne visi“, – sako M.Quiroa sulaukusi ir įžeidžių nuomonių.

Kai išgirsta nemalonius žodžius, mergina paprašo liautis arba tiesiog ignoruoja. „Jeigu žmonės į mane spokso, aš žiūriu į juos tol, kol jie liaujasi“, – teigia mergina.

Didžiausia jos palaikymo komanda – mama Maria ir sesuo Airam (24 m.). „Aš sakau, kad ji gali daryti, ką tik nori, – su tam tikrais apribojimais, bet iš esmės – viską. Ji nori keliauti, kuo daugiau pamatyti, įkvėpti kitus žmones ir dėkoti Dievui, kad yra gyva bei turi daug energijos“, – pasakoja Marimar mama.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sąmoningų santykių meistrė Anasuya Koopmans atskleidžia moteriškumo receptą

Marimar ne tik kuria makiažo pamokėles, bet ir ruošiasi tapti kurčių vaikų mokytoja, lanko grožio mokyklą bei veda zumbos užsiėmimus, kuriais susidomėjo prieš kelerius metus.

„Mano būklė negali manęs sustabdyti – nėra nieko, ko aš negalėčiau“, – teigia M.Quiroa. Ji nežino, kaip jos savijauta kis ateityje, tačiau moteris neatsisako kurti ateities planų.

„Aš tikiuosi, kad kada nors ištekėsiu, turėsiu šeimą, savo vardo grožio priemonių liniją, keliausiu po pasaulį ir dalinsiuosi savo patirtimi bei makiažo paslaptimis.

Nesvarbu, kaip tu atrodai ar kaip žvelgi į savo kūną. Priimkite save, priimkite savo atvaizdą – tai yra svarbiausia“, – teigia Marimar Quiroa.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai