Su vaikais Egipte atostogavusi Katažina Zvonkuvienė – apie atrastą grožio eliksyrą, dvynukų pomėgius ir puikų laiką

Žmonės.lt fotomontažas / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Su dvynukais Kornelija ir Donatu šiltuose kraštuose atostogavusi Katažina Zvonkuvienė grįžo įdegusi, pailsėjusi ir puikios nuotaikos. „Saulę, vitaminą D ir jūrą mėgsta ne tik mama, bet ir vaikai“, – šypsojosi ji.

Su Katažina ir dvynukais drauge keliavo dainininkės sesuo Alicija. Deivydas Zvonkus malonią išvyką praleido dėl įtempto darbų grafiko.

Atostogų akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.

Dažnai manoma, kad keliauti su metukų neturinčiais mažyliais labai sudėtinga, bet K. Zvonkuvienė galėtų šiek tiek paprieštarauti. Anot jos, Kornelija ir Donatas pasirodė panašūs į mamą. Mėgstantys saulę, jūrą ir šiltą klimatą. Vaikai daug miegojo ir buvo ramūs. Žinoma, pažintinių ekskursijų Alicija su Katažina net prieš kelionę neplanavo, tačiau laiko moteriškiems dalykams, kad ir labai trumpo, seserims užteko.

Atostogų akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.

„Kokiomis lauktuvėmis nustebinau artimuosius? Iš Egipto parsivežiau datulių. Pagal senovės egiptiečių istoriją jos yra tarsi jaunystės ir grožio eliksyras. 5 datulės per dieną garantuoja pakankamą vitaminų kiekį ir yra labai naudingos žmogaus organizmui. Taip pat įsigijau įvairiausių kvapų. Močiutei parvežėme rankinę. Jos jai reikėjo, tad išrinkome visai puikią“, – Žmonės.lt atviravo atlikėja.

Atostogų akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.

Egiptietiški saldumynai Katažinai pasirodė per saldūs, o kvapai – nuostabūs. Beje, ji džiaugėsi, kad prekyvietėse pasirodė tarsi tikra derėjimosi meistrė. Nepaslaptis, jog Egipte apsukrūs prekeiviai gali paprašyti daugiau, nei pirkinys vertas.

Smagios patirtys mamą su vaikais ir seserimi lydėjo visos kelionės metu. Jau ne pirmą kartą su Kornelija ir Donatu keliaujanti Katažina Zvonkuvienė sutinka, jog suaugusiųjų kelionės skiriasi, bet su mylimais vaikais keliauti yra tikra tikra Dievo dovana. Juolab, kai visi gali džiaugtis šiluma ne tik širdyje, bet ir lauke.

Katažina su dvynukais atostogavo Egipte (18 nuotr.)
+12

Skaitykite daugiau