Su tokiais vyrais geriau nekurti rimtų santykių. Kaip neužkibti ant kabliuko?

Įsimylėjusi pora. / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-18 15:00
Su vienais vyrais galima kurti rimtus santykius, jais pasitikėti ir tikėti, o štai su kitais... geriau nesusidurti. Kokių tipų vyrų reikėtų vengti ir kodėl?

Pagyrūnas. Daugelis nemėgsta žmonių, kurie nuolat giriasi. Jei sutikote vyrą ar vaikiną, kuris nuolat pasakoja tik apie save – darbą, mokslus, draugus, turimus daiktus, pasiekimus – tai akivaizdus ženklas, kad jis tas, kuriam svarbūs tik jo reikalai.

Jei sutikote vyrą, kuris nuolat pasakoja tik apie save – darbą, mokslus, draugus, turimus daiktus, pasiekimus – tai akivaizdus ženklas, kad jis tas, kuriam svarbūs tik jo reikalai.

Tokiam žmogui neretai mažai rūpi aplinkiniai, jis linkęs daugiausiai dėmesio skirti sau ir būti dėmesio centre. Beje, turėsite nuolat domėtis juo, girti pasiekimus. Ech, su tokiu gali būti labai sudėtinga, ar jums to reikia?

Mamos lepūnėlis. Sėdite pasimatyme, o jis skambina savo mamai ir pasakoja, kokį patiekalą užsisakė bei pažada nevėluoti grįžti namo? Jei jam 15, tada dar suprantama, tačiau jei taip elgiasi 30-etis vyras, vertėtų suklusti arba atidžiau stebėti ženklus. Dažniausiai jam visada reikia mamos patarimo, jis per daug dažnai pas ją važiuoja (o gal vis dar su ja gyvena), per dieną telefonu kalbasi keletą kartų – dažniau nei su jumis. Ar susitikęs su jumis jis prasitaria, kad vėlavo, nes laukė, kol mama išlygins marškinius ir patieks pietus? Nenorime jūsų gąsdinti, tačiau tokie žodžiai reiškia, kad jo bambagyslė vis dar nenutraukta. Ir, labai tikėtina, kad jums teks imtis mamos vaidmens, nes tokiam vyrui nebus savaime suprantama, kad turi būti kitaip.

Mergišius. Mergišių labai lengva atpažinti iš jo kalbos. Jei jis jums nuolat, net be jokios priežasties, sako komplimentus, vadinasi, jam visai nereikia dėti pastangų, nes jis tai moka labai gerai. Jei jus kaskart apipila gražiausiais žodžiais, verta susimąstyti.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kaip jis bendrauja su kitomis moterimis. Ar jis net su padavėja ir pardavėja kalba flirtuojančiu tonu bei mirksi akimis? Jei jis nuolat flirtuojančiu tonu kalba ir su jumis, ir su kitomis merginomis, neapsimeskite, kad to nepastebite. Beje, verta pamąstyti, ar tikrai santykiai su tokiu vaikinu toli nuves, juk suokti dailius žodžius gali ir kitai...

TAIP PAT SKAITYKITE: Tikra istorija: „Galite mane smerkti, bet tik išsiskyrusi pasijutau laisva“

„Fotolia“ nuotr.
„Fotolia“ nuotr.

Darboholikas. Lietuvių liaudies išmintis sako, kad darbas žmogų puošia, tačiau visada yra išimčių. Reikėtų atskirti darbštumą nuo darboholizmo. Nors vyras stengiasi atlikti darbą kuo stropiau, dirba viršvalandžius ir motyvuoja, kad greitai baigs visus darbus ir bus su jumis, tačiau tai dažniausiai ne tik nepasibaigia, bet kelia rūpesčių. Darboholiką nesunku atpažinti iš to, kad jis nuolat neturi laiko, visada užsivertęs darbo reikalais, kurie labai svarbūs. Atsakykite į klausimą, ar jus tenkins santykiai, kai teks nuolat būti vienai, kai jis suplanuotą romantišką vakarienę atidės dėl darbo, o kelionę atidės, nes norės įtikti direktoriui.

Rūpestingasis tėtušis. Kiekvienam žmogui reikia rūpesčio ir prieglobsčio. Tačiau kai kurie vyrai ir vaikinai jaučia ypatingą tėvišką rūpestį. Pastebėjote, kad nuolat turite pateikti ataskaitą, kur buvote, ką veikėte, su kuo bendravote? Jis jums skambina ir klausinėja, ar viskas gerai. Kartais jaučiatės taip, tarsi jis nenorėtų jūsų paleisti ir netgi tampa šiek tiek maniakiškai rūpestingas? Tikriausiai jis yra rūpestingojo tėvelio tipas. Su tokiu bendraujant atsakykite sau, ar jums reikalingi santykiai, kai būsite nuolat kontroliuojama, kai bus rūpinamasi kiekvienu jūsų žingsniu, klausinėjama, ar pavalgėte, nesušalote ir pan. Atsakykite, ar esate savarankiška moteris, ar mergaitė, kuriai reikia tėviškos globos.

Alfonsas. Ar jis pasakoja jums liūdną istoriją, kaip buvusi žmona jį paliko pliką basą, kaip jis bandė kurti savo verslą, bet valstybė tiesiog negailestingai apiplėšė? Akivaizdu – jis siekia sukelti gailestį, kad norėtumėte juo rūpintis ir padėti finansiškai: pasiūlytumėte gyventi jūsų bute, padovanotumėte ką nors gražaus, kad jo gyvenimas nušvistų gražesnėmis spalvomis, paskolintumėte „šiek tiek“ naujai pradžiai. Jei pastebėsite, kad jis vis neranda darbo, ištisas dienas kiurkso namie ir mėgaujasi jūsų sukurta gerove, nelaukite ir pasikalbėkite. Tiesa, vos užsiminsite, jis gali pradėti vaidinti nuskriaustą, susirgti ir pan., tad pasiruoškite.

Pavyduolis. Nieko nėra baisiau už pavydą. Jis gali gyvenimą paversti nepakeliamu. „Kodėl vilki tokią atvirą palaidinę, jei ėjai susitikti su draugėmis? Ar tik man nemeluoji?..“, – tokie žodžiai gali išmušti iš vėžių. Pavydų vaikiną atpažinti nesudėtinga – jei vos tik pradėjote bendrauti, o jis klausinėja, kur buvote, ką veikėte, priekaištauja, kodėl nekėlėte ragelio, gali būti, kad susidūrėte su pavydo scenas keliančiu vyru, kuris tikrai neleis jums ramiai gyventi.

Turintis priklausomybę. Jei susipažinote su vaikinu, pastebėti, kad jis yra priklausomas (nuo alkoholio, narkotikų, lošimo ir pan.), galite ne iš karto. Jeigu jūsų išrinktasis pramogauti be alkoholio nemoka ir nesupranta, kaip tai daryti, o kiekvieną vakarą išgerti skardinę alaus jam yra normalus dalykas – tai jau išties grėsmingas ženklas. Taip pat atkreipkite dėmesį, kam jis leidžia pinigus, su kuo bendrauja, kada grįžta namo. Jei nuolat kartoja, kad neturi pinigų, skolinasi iš draugų, jei bendrauja su įtartinais žmonėmis, tikėtina, kad jis turi problemų dėl priklausomybės.

Blogiukas. Jis jūsų atvažiuoja su nauja mašina, nusiveda į prabangų butą? Nuolat tvirtina, kad tvarko svarbius reikalus, o suskambus telefonui išgirsite kaip kažkam grasina? Jei pastebite, kad jo pasakojimai ir matomi ženklai kažkaip nesutampa, verta sunerimti – jis gali būti blogiukas. Problemos su teisėsauga, pažintys su neaiškiais asmenimis, negebėjimas susitvardyti gali išduoti, kad šis žmogus jums nėra tinkama pora.

TAIP PAT SKAITYKITE: Testas: ar esate alfa moteris?

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai