Su suplyšusia suknele į mados renginį atvykusi Kim Kardashian bandė paslėpti savo gėdą

Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian pamažu atsigauna po prieš pusmetį įvykusio apiplėšimo Paryžiuje. Moteris ir vėl rodosi viešose vietose, o sekmadienio vakarą net sudalyvavo mados apdovanojimuose. Tai buvo pirmas kartas, kai po incidento Paryžiuje Kim žengė raudonuoju kilimu.

Tiesa, jis nebuvo labai sėkmingas. Pro šalį skubėjęs vyriškis vos nesitrenkė į Kim, o tai įžymybę ne juokais išgąsdino. Vėliau Kim visus patikino, kad ji jaučiasi puikiai ir jos niekas neužpuolė.

Prasčiau K.Kardashian jautėsi dėl savo suknelės. Įstabia „Givenchy“ suknele pasipuošusi Kim per renginį nerado sau vietos – ypač plonas suknelės audinys suplyšo pakeliui į apdovanojimus!

Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.

Kim bandė slėpti gėdingą faktą – pozuodama fotografams ji vis dangstė ranka prairusį audinį. Didžiam Kim nusivylimui, paparacų kameros vis tiek užfiksavo įplyšimą suknelėje.

Guostis Kim gali tik ta mintimi, kad nors ir suplyšusi, ši suknelė vis tiek nebuvo blogiausia, ką K.Kardashian vilkėjo žengdama raudonuoju kilimu. Juolab, kad įplyšimas menkas, o suknelė išties įspūdinga.

Kim Kardashian šventėje pasirodė su suplyšusia suknia (18 nuotr.)
+12
Skaitykite daugiau