Su sūnumi į polikliniką vykusios L.Anušauskienės automobilis susidūrė su troleibusu

Arvydas Anušauskas su žmona Lina / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Politiko Arvydo Anušausko žmona Lina Anušauskienė trečiadienį Vilniuje pakliuvo į incidentą – jos vairuojamas automobilis susidūrė su troleibusu. Mašinoje kartu važiavo ir Anušauskų vienerių metų sūnus Martynas Leonas.

Kaip Žmonės.lt pasakojo politikas, žmona su sūneliu trečiadienį vyko į polikliniką. Anot A.Anušausko, Lina posūkyje, greičiausiai, nepamatė atvažiuojančio troleibuso ir jis kliudė jos vairuojamą mašiną.

„Posūkio metu ji galbūt nepamatė atvykstančio troleibuso, pasižiūrėjo tuo metu į vaiką. Kartais, kad avarija įvyktų, užtenka tik akimirkai nukreipti dėmesį“, – Žmonės.lt sakė A.Anušauskas, jo paties avarijos metu automobilyje nebuvo.

Arvydas Anušauskas su žmona Lina / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Politikas pasakojo, kad iš pradžių žmoną ištiko lengvas šokas – automobilyje buvo ir jųdviejų vienerių metų sūnelis Martynas Leonas.

„Vaikas tuomet sedėjo kėdutėje... bet svarbiausia, kad visi sveiki, o visa kita – nesvarbu“, – sakė jis. Anot vyro, avarija – techninė, tokio menko incidento neregistruoja net policija.

Kaip teigė A.Anušauskas, labiausiai avarijoje nukentėjo automobilis.

„Mašina pakankamai apgadinta, kol kas nevažiuojanti. Tačiau, kaip minėjau, svarbiausia – visi sveiki, o visą kitą – technika. Paremontuosime ir važiuos toliau“ , – sakė jis.

Pati Lina feisbuke dėkojo įvykio vietoje pagalbą siūliusiems praeiviams. „Taip pat dėkoju policijos ekipažui, kurie pagelbėjo užpildyti deklaracijas ir pasisiūlė parvežti namo. Aš su savo mažuoju likome sveiki, bet gerokai išsigandę. Vairuokite atsargiai!“, – pridūrė Lina Anušauskienė.

Skaitykite daugiau