Su sunkia liga kovojusi dainininkė Anastacia stebina: be makiažo atrodo puikiai

Anastacia / Vida Press/ Instagram nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-04 14:29
JAV dainininkė Anastacia (48) įžiebia vilties ne vienai su kląstinga liga kovojančiai moteriai. Du kartus krūtų mastektomiją išgyvenusi žvaigždė šiuo metu tęsia savo pasirodymus populiariame šokių projekte „Strictly Come Dancing“, šypsosi gerbėjams ir švyti pozuodama be grimo.

Gyvenimas Anastacios tikrai nelepino. 13 metų mergaitei buvo diagnozuota Krono liga (lėtinė žarnyno liga, kuriai būdingas uždegimas, pažeidžiantis ne tik paviršinius, bet ir giliuosius žarnos sienelės sluoksniu –aut. past.), 34 –erių – krūties vėžys, o 2013 metais pranešta, kad Anastacia turės išgyventi antrąją krūties šalinimo operaciją, nes liga sugrįžo.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nepaisant visų išgyvenimų, smulkutei, mažo ūgio atlikėjai tai nesutrukdė tapti pasaulinio lygio žvaigžde bei įsteigti daugeliui žmonių padedančius paramos fondus.

Šiuo metu dainininkė su šokių partneriu Brendanu Cole varžosi „Strictly Come Dancing“ šokių projekte. Neseniai nemalonų incidentą išgyvenusiai Anastaciai, kai repeticijų metu jai prasivėrė randas, likęs po mastektomijos, gerbėjai sunerimo, ar Anastacia galės grįžti į projektą. Tiesa ta, kad tiek išgyvenusiai moteriai tai įkvėpė daugiau jėgų ir ji nusprendė nepasiduoti. Netrukus buvo pranešta – ji ir toliau varžysis dėl galimybės užimti pirmąją vietą.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Prieš keletą dienų pasidalijusi nuotrauka, kurioje įsiamžino be lašelio grimo, Anastacia gerbėjus vertė aikčioti. „Kokia graži, kokia natūrali“, - komplimentus žarstė jie. O ir pati Anastacia buvo miela tarsi vaikas. „Labanakt“, - su visais atsisveikino ji. Teisingai, o kas gi eina miegoti be makiažo?

Sweet dreams ???? #nofilter #tourlife #ultimatecollectiontour #Sprock

A post shared by Anastacia (@anastaciamusic) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai