Su studente Lina draugaujantis Seimo narys Arvydas Anušauskas: „Mes susižadėję“

Lina Bulanovaitė ir Arvydas Anušauskas / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Seimo narys Arvydas Anušauskas (50) viešumoje vis dažniau pasirodo su savo mylimąja Lina Bulanovaite (23). Trečiadienio vakarą širdies draugę į LRT sezono pristatymą atsivedęs politikas neslepia: juodu – pora. Maža to, portalui Žmonės.lt A.Anušauskas patvirtino, kad su L.Bulanovaite jau kelis mėnesius yra susižadėjęs.

Seimo nario, istoriko A.Anušausko ir studentės L.Bulanovaitės romantiški santykiai užsimezgė šiemet. „Žinokite, neskaičiavau... Tai prasidėjo šįmet“, – Žmonės.lt sakė jis. Laiminga pora susituokti planuoja jau kitąmet.

Nors už mylimąją A.Anušauskas vyresnis 27-eriais metais, sako, amžiaus skirtumas porai – ne problema: „Manau, kad tai – dviejų žmonių reikalas, o visuomenė nėra pagrindinis patarėjas.“

Arvydas Anušauskas ir Lina Bulanovaitė (13 nuotr.)
+7

Be vienos politiko žmonos pasisakymo, visų kitų komentarai – tik geri, labai gražūs.

Vis dėlto, A.Anušauskas sako, dažniau nei piktus komentarus jie išgirsta komplimentus. „Be vienos politiko žmonos pasisakymo, visų kitų komentarai – tik geri, labai gražūs“, – džiaugėsi Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys.

Tiesa, apie mylimąją L.Bulanovaitę per daug pasakoti nenori. „Lina baigė studijas, dabar įstojo į Dailės akademijos magistro studijas. Ji ieškosi darbo. Manau, kad susiras“, – tikisi A.Anušauskas. Vilniaus universitete L.Bulanovaitė baigė kultūros istorijos ir antropologijos bakalauro studijas.

Kaip užsimezgė jųdviejų pažintis? Kaip prasidėjo draugystė? A.Anušauskas čia turi tvirtą poziciją. „Visų kitų privačių dalykų nekomentuoju“, – nukerta. Paklaustas, kuo gi Lina jį sužavėjo, atsako lakoniškai: „Tegul tai lieka man.“

Arvydas Anušauskas ir Lina Bulanovaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Suvienijo istorija

Pati Lina Žmonės.lt sutiko papasakoti, kaip susipažino su A.Anušausku: „Studijų metais buvau viena iš Istorikų dienų organizatorių. Į vieną iš renginių turėjau pakviesti kelis žinomus žmones, baigusius Istorijos fakultetą. Vienas iš jų buvo Arvydas – taip jį ir susiradau. Tuo metu Seime atlikinėjau praktiką, man nebuvo jokios problemos su juo pasišnekėti...“

Daug kas galvoja, kad galėčiau susirasti bendraamžį, bet su jais nerandu bendros kalbos. Man jie atrodo per daug nesubrendę. O su Arvydu nuo pirmos dienos turėjome apie ką pakalbėti. Jis matęs daug gyvenimo, yra išmintingas.

Ji tikina kone nuo pirmos dienos pajutusi, kiek daug bendra turi su garsiu politiku. „Mus vienijo tai, kad abu esame istorikai, domimės panašiomis temomis. Arvydas domisi kultūros dalykais, aš studijavau kultūros istoriją. Bendra veikla, bendros temos mus suvedė. Pradėjome kartu vaikščioti į renginius, matėme, kad randame bendrą kalbą. Taip ir ėmė rutuliotis“, – pasakoja.

L.Bulanovaitei sunku pasakyti, po kiek tiksliai laiko sulaukė pasiūlymo tekėti – sako, maždaug po pusmečio draugystės.

„Arvydas visada mėgdavo daryti staigmenas. Prisimenu, buvo graži pavasario diena, gražus oras... Jis mane nusivežė į didingą vietą, iš kurios atsiveria gražūs vaizdai – Vilniaus panorama. Ten ir pasipiršo. Užmovė žiedelį... Kai paklausė, ar tekėsiu, iškart sutikau. Buvau užtikrinta“, – džiaugiasi ji.

Klausimas apie amžiaus skirtumą L.Bulanovaitės neišgąsdino: „Girdžiu visko. Žmonės mėgsta paplakti liežuviais, bet pati komentarų portaluose neskaitau, nes žinau, kokie jie būna bjaurūs. Nenoriu gadintis nuotaikos... Ir Arvydas jų neskaito. Daug kas galvoja, kad galėčiau susirasti bendraamžį, bet su jais nerandu bendros kalbos. Man jie atrodo per daug nesubrendę. O su Arvydu nuo pirmos dienos turėjome apie ką pakalbėti. Jis matęs daug gyvenimo, yra išmintingas.“

Merginą palaiko ir jos šeimos nariai, artimieji: „Tėvai sako, kad mes abu esame suaugę, todėl patys sprendžiame.“

Arvydas Anušauskas ir Lina Bulanovaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Skaitykite daugiau