Su „Sony Music“ kontraktą pasirašęs atlikėjas „Sezzy“ pristato naujausią dainą ir klipą

Atlikėjas „Sezzy“/organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-18 11:55
2019 metų lapkritį sėkmingai pasirašęs sutartį su „Sony Music Turkey“, „Sezzy“ kibo į darbus ir netrukus sukūrė muzikinį kūrinį pavadinimu „Beni Bul“, kuris, išvertus iš turkų kalbos, reiškia „Susirask mane“.

Tai – jau antras kūrinys atlikėjo naujame karjeros etape Turkijoje. Pirmoji daina pavadinimu „Dimi?“ (liet. „Ane?“) susilaukė daugiau nei 4 mln. peržiūrų „Youtube“ kanale, virš 60 mln. „TikTok“ aplikacijoje. Po šio kūrinio „Sezzy“ ir pasirašė sutartį su Sony Music.

Šiuo metu Turkijoje gyvenantis atlikėjas dainą skiria Stambulo miesto senamiesčiui, kuriame pirmą kartą apsilankė 2006 metais. Atlikėjas tiek pamilo šį miestą, kad po daugelio metų pasidarė tatuiruotę, atspindinčią būtent tą prisiminimą apie Stambulą.

Kūriniu „Beni Bul“ atlikėjas Sezzy kviečia atvykti ir susipažinti su Stambulu bei atrasti šio miesto jaukumą. Klipe galime pamatyti ne tik nuostabų Stambulo senamiesčio grožį, bet ir šokančią jo žmoną Paulą Poderytę, su kuria „Sezzy“ jau greitu metu susilauks kūdikio.

Atlikėjas „Sezzy“/organizatorių nuotr.
Atlikėjas „Sezzy“/organizatorių nuotr.

Filmuojant muzikinį klipą atlikėjas pirmą kartą savo karjeroje dirbo su tokio dydžio komanda. Prieš kamerą net 30-ies žmonių intensyviai stengėsi perduoti žinutę žiūrovui ir dar 12 žmonių dirbo už kameros. 

 

Atlikėjas „Sezzy“/organizatorių nuotr.
Atlikėjas „Sezzy“/organizatorių nuotr.

Video klipas buvo filmuojamas dvi dienas. Kaip teigia atlikėjas, tai buvo neįkainojama patirtis jo augančioje muzikinėje karjeroje.

Temos:
Muzika Sezzy

Naujausi straipsniai