Su smegenų vėžiu kovojantis „The Wanted“ narys Tomas Parkeris pranešė gerą žinią

Tomas Parkeris su žmona ir vaikais / SCANPIX ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-09 17:28
Grupės „The Wanted“ nariui Tomui Parkeriui (32 m.) praeitų metų rudenį diagnozuotas smegenų auglys. Šiuo metu besigydantis muzikantas savo gerbėjams pranešė, kad jo sveikata gerėja, skelbia BBC.

Tomas Parkeris savo Instagram paskyroje pasidalijo nuotrauka su žmona Kelsey Hardwick ir dviem jų vaikais. Muzikantas prie nuotraukos pridėjo įrašą apie savo sveikatos būklę.

„Antradienį man buvo atliktas tyrimas, o šiandien gauti rezultatai parodė, kad navikas sumažėjęs ir aš gerai reaguoju į gydymą. Kasdien kovoju, kad nugalėčiau šį niekšą!“, – rašė grupės „The Wanted“ narys.

Tomas Parkeris / SCANPIX nuotr.
Tomas Parkeris / SCANPIX nuotr.

Džiaugdamasis sveikatos būklės pagerėjimu, T.Parkeris dėkojo Nacionaliniam sveikatos centrui, šeimai bei savo gerbėjams už palaikymą.

„Negaliu pakankamai atsidėkoti mūsų Nacionaliniam sveikatos centrui. Jūs visi sunkiai dirbate ir mes vertiname darbą, kurį atliekate fronto linijoje. Taip pat esu dėkingas savo nuostabiai žmonai, kuri yra tarsi mano uola“.

„Draugai, šeima ir visi kartu su manimi keliaujantys žmonės – jūs mane palaikėte pačiomis tamsiausiomis dienomis. Jūsų meilė, šviesa ir pozityvumas mane įkvėpė. Ši kelionė turi kalnelius, tačiau šiandien nuostabi diena!“, – pridūrė žvaigždė.

Primename, kad smegenų auglys Tomui Parkerui diagnozuotas 2020 m. rudenį. Ši žinia atlikėją pasiekė likus kelioms savaitėms iki jo antros atžalos gimimo. Muzikantui gydytojai nustatė ketvirtos stadijos glioblastomą – piktybinį auglį. Diagnozavus šią ligą, vidutinė paciento gyvenimo trukmė yra 3-18 mėn.

Grupė „The Wanted“ / SCANPIX nuotr.
Grupė „The Wanted“ / SCANPIX nuotr.

T.Parkeris išgarsėjo 2009-aisiais tapęs grupės „The Wanted“ nariu. Jai taip pat priklauso Jay’us McGuinnessas, Sivas Kaneswarenas, Nathanas Sykes’as ir Maxas George’as. Grupė išleido net 10 į TOP 10 patekusių hitų, tarp kurių „Chasing The Sun“, „All Time Low“ ir „Glad You Came“ dainos.

Naujausi straipsniai