Su skausmu veide uždainavusi Bjelle „Romeo ir Džiuljetos“ komisijai užsiminė apie nelaimingą meilę

Bjelle / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-14 21:14
Pirmadienio vakarą sostinės Teatro arenoje filmuota penktoji TV3 projekto „Romeo ir Džiuljeta“ laida, pažėrusi žiūrovams staigmenų. Melodrama – tokia buvo šio filmavimo tema. Bene geriausiai melodramos dramatizmą, skausmą ir emociją scenoje pavyko pavaizduoti dainininkei Ramintai Naujanytei-Bjellei, dainavusiai savo mylimam žmogui.

„Romeo ir Džiuljetos“ scenoje dainininkė atliko grupės „Rebelheart“ kūrinį „Juodas lietus“. Žiūrovams ir komisijai pasirodžiusi apsivilkusi juodą apsiaustą, ji po truputį keitė savo kostiumą – nusivilkusi apsiaustą liko su juoda suknele, vėliau nusivilkusi šią liko su puošnia geltona. 

R.Naujanytės-Bjelle pasirodyme netrūko dramatizmo – kūno judesiais ir balso viražais ji stengėsi atspindėti stiprų nelaimingos meilės skausmą, tą pastebėjo vakaro taisykles diktuojanti komisija. Ši dainininkei skyrė itin aukštus balus.

„Ta organika ir dramatizmas – įgimti dalykai. Džiaugiuosi, kad turite tokį talentą“, – atlikėjos pasirodymą vertino profesorė Sigutė Stonytė.

„Nenustoji manęs džiuginti ir stebinti. Mačiau labai gerą pavyzdį, tarsi tai būtų Džiuljetos arija. Tai – apgalvotas, neįkyrus, ekspresyvus numeris“, – savo pastebėjimus rėžė komisijos pirmininkas Kostas Smoriginas.

Galbūt vien liaupsėmis ir būtų pasibaigęs R.Naujanytei-Bjellei skirtų įvertinimų laikas, tačiau koją tam pakišo kandusis Dominykas Kubilius.

„Kam jūs skyrėte šią dainą?“ – paklausė jis dainininkės. „Mylimam žmogui“, – užtikrintai atsakė ji. Po šių žodžių salėje įsivyravo tyla – griežtai ir su skausmu veide ištartas atlikėjos pasakymas daugelį paliko be žado.

„Keista. Dainuojant mylimam žmogui neįtikėtina matyti tiek skausmo“, – kurįlaik patylėjęs atsakė D.Kubilius. Kišenėje žodžio neieškanti R.Naujanytė-Bjelle darsyk privertė visus nutilti: „O aš niekada nesakiau, kad mes esame kartu.“

„Mane šis pasirodymas įtikino. Dainuojant menamam  žmogui taip savęs sudraskyti nėra įmanoma“, – svarstė D.Kubilius, skyręs merginai aukščiausią įvertinimą iš visų.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai