Su šeima poilsiavusi Eglė Straleckaitė-Daugėlė džiaugėsi dukters ištvermingumu

Eglė Straleckaitė-Daugėlė su dukra Vakare / Asmenininio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-21 09:31
Šiluma, gardus maistas, įspūdingas povandeninis pasaulis, jokio skubėjimo, darbų ar telefono skambučių ir patys artimiausi žmonės šalia – tokios buvo žinomos šokėjos bei šokių trenerės Eglės Straleckaitės-Daugėlės atostogos Egipte.

„Pirmą kartą per du metus į valias lepinausi saulės voniomis“, – su šypsena pasakojo pašnekovė.

Šiame turistų pamėgtame krašte Eglė yra viešėjusi ir anksčiau. Tačiau tuomet atostogos buvo kitokios – ekskursijos į lankytinus objektus, vizitai į rytietišką turgų, ilgesni pasisėdėjimai vakare.

„Šįkart su mumis keliavo ir Vakarė. Dukrytė puikiai ištvėrė skrydį ir saule bei vandeniu mėgavosi ne mažiau nei mes“, – pasakojo septynių mėnesių mažylės mama.

Asmenininio albumo nuotr.
Asmenininio albumo nuotr.

Poilsiui kompanija pasirinko „Citadel Azur Resort“ viešbutį, kurio didžiulė teritorija išsidėsčiusi palei pakrantę. Tam, kad visą ją apžiūrėtum, reikėjo pasinaudoti atostogaujančiųjų patogumui skirtais automobiliukais.

„Viešbučio interjeras įdomus, visi kambariai turi langus į jūrą. Iš pastato atsiveria puikus vaizdas ir atrodo, jog būtum ne Afrikoje, o jaukiame mažo Italijos miesto senamiestyje“, – įspūdžiais dalinosi E. Straleckaitė-Daugėlė.

Eglė su šypsena pridūrė – dauguma keliautojų žino, ką reiškia „viskas įskaičiuota“ atostogos. Ypač kai viešbutyje – keturi skirtingi restoranai, daugybė užkandžių barų, o pasivaišinti egiptietiškais skanėstais gali bet kuriuo paros metu.

„Važiuoti ilsėtis laikantis dietos.... Tuomet dingsta pusė malonumo! Nors smagu, kad daug ko paragavome, bet svoris išliko toks pats kaip ir prieš kelionę“, – sakė E. Straleckaitė-Daugėlė.

Asmenininio albumo nuotr.
Asmenininio albumo nuotr.

Egipte buvo atšvęstas ir Eglės brolio gimtadienis, ir užsukta lauktuvių į vietinį turgų. Šįkart į lagaminą keliavo ne vienas nerafinuoto, natūralaus aliejaus buteliukas.

„Juk smagu draugams parvežti lauktuvių!“ – patikino pašnekovė, pasistengusi, jog dovanėlės būtų ne tik mielos, bet ir naudingos.

E. Straleckaitė-Daugėlė šypsosi – grįžti į namus be malonių ir apgalvotų smulkmenų mylimiems žmonėms ji negalėtų.

„Dažnai subaru save, kad gal nereikėtų tiek visko pripirkti, bet kitaip man neišeina“, – juokėsi Eglė.

Ji sakė įsitikinusi – savaitės trukmės kelionė yra per trumpa. Tam, kad atitrūktum nuo darbų ir pasimėgautum atostogomis, reikėtų rinktis 10 dienų išvykas.

„Vos grįžau namo, vėl noriu atostogų“, – šypsojosi pašnekovė. Ji sakė jau turinti planų, tačiau kol kas apie juos garsiai nekalbanti.

„Galbūt kita išvyka bus dar trumpesnė, bet labai mergaitiška – parduotuvės, kavinės ir pašnekesiai su bičiulėmis iki vėlumos“, – kitokiu poilsio planu nei kelionė su šeima pasidalino E. Straleckaitė-Daugėlė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai