Drevernoje su šeima poilsiavusiam Stano teko kviesti apsaugą ir tramdyti agresyvius stovyklautojus

Stanislavas Stavickis-Stano / Asmeninio albumo ir Marko Cechanovičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-20 15:27
Netoliese jūros esančiame Drevernos miestelyje muzikos prodiuseris ir atlikėjas Stanislavas Stavickis-Stano lankėsi jau trečiąjį kartą. Kaip sakė jis pats – šiai vietovei priekaištų neturi bei tikrai džiaugiasi ją atradęs, tačiau praėjusį savaitgalį žinomam vyrui su vaikais ir žmona apsistojus Drevernos stovyklavėtėje įrengtuose nameliuose, teko nemaloni patirtis. Naktį juos išplūdo alkoholio padauginę kaimynai, kuriems reikėjo kviesti apsaugą.

Portalui Žmonės.lt Stano pasakojo, jog į Dreverną su šeima jie atvyko penktadienį.

Puikiai laiką leidusi šeimyna tikino iš karto pamilusi šią vietą ir dėl pirmą kartą susiklosčiusios nemalonios situacijos kaltinanti tik nepagarbiai bendravusius, svaigalus vartojusius kaimynus.

Nuo didelio triukšmo naktį iš sekmadienio į primadienį primiausia pabudo Stano žmona. Neblaivūs atostogautojai, vos laikydamiesi ant kojų, bandė žaisti krepšinį, rėkavo ir išėjusiai jų mandagiai paprašyti aprimti moteriai atsakė: „OK“

Praėjus keletui minučių, „žaidimai“ ir linksmybės tik dar labiau įsisiūbavo, todėl atsibudo ir Stano.

„Iš pradžių mano žmona, vėliau aš bandėme su jais labai gražiai pasikalbėti, paaiškinti, jog atvažiavome pailsėti, kad 4 valandą nakties keliamas triukšmas mums neleidžia užmigti. Greit suvokiau, jog paprastai prolemos neišspręsiu, nes vyriškiai atrodė agresyviai nusiteikę ir vadino mus necenzūriniais žodžiais. Iškviečiau apsaugą, kuri pasirūpino triukšmą kėlusiais asmenimis“, – pasakojo Stano.

Greitai atvykusiam „pastiprinimui“ neramumus pavyko išspręsti ir „krepšininkai“ netrukus paliko bendrą erdvę. Atlikėjas teigė, kad iš jų daugiau jokiogarso nesigirdėjo. Tiesa, prieš nueidami jie dar spėjo bjauriai išvadinti jį ir jo žmoną. 

Stanislovas Stavickis-Stano / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Stanislovas Stavickis-Stano / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pasak Stano, su panašiomis aplinkybėmis teks susidurti daugeliui šiais metais besirenkančių atostogas pajūryje. 

„Visai nesvarbu, ar jūs atostogausite Nidoje, ar Palangoje, ar Drevernoje. Tikiu, kad mes visi pasiskirtysime į dvi grupes – triukšmadarius arba tuos, kurie girdi triukšmą. Mano patarimas visiems būtų netoleruoti nepagarbaus elgesio ir visuomet kalbėtis su tokiais žmonėmis. Net su neadekvačiais reikia bendrauti ramiai ir kantriai, tačiau svarbu, neleisti plisti chamizmui Lietuvoje. Manau, kad tai – laikinas dalykas, jei nustosime pro pirštus žiūrėti į tokį elgesį, jis išnyks kaip ir daugelis blogų dalykų Lietuvoje. Na, kad ir policininkų kelyje papirkinėjimas ar kitos visuomenės ydos“, – portalui Žmonės.lt sakė žinomas vyras. 

Paklaustas, ar ryte nesulaukė nederamai besielgusių stovyklautojų atsiprašymo, šis tik nusijuokė, kad iš naktį matytų jų veidų, buvo aišku, kad iki kito vakaro jų nebepamatys. 

„Tikiu, kad jiems patiems yra gėda. Šiandien su šeima jau vykstame namo ir nuoširdžiai norime, kad ateityje tokių incidentų mažėtų.“

Dalijamės Stano istorija, kurią jis vaizdžiai aprašė socialiniuose tinkluose: 

Stanislavas Stavickis

" Krepšininkai..." Vakar apsistojo gretimame namelyje. Irgi atostogauja. Turnyras jiems prasidėjo iš vakaro. "Apšilimas" užsitęsė iki paryčių ir štai po 4 nakties 3 drūti vyrukai išėjo į aikštelę!...

Naujausi straipsniai