Su scena atsisveikinti pasiruošęs Chrisas Brownas: „Man nusibodo būti garsiu dėl to, ką padariau būdamas 18-os“

Chrisas Brownas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-08-07 07:15
Skandalingasis reperis Chrisas Brownas (24) antradienį šokiravo savo gerbėjus. Dainininkas, supykęs, kad visi jam vis primena prieš šešerius metus įvykusį ir liūdnai pasibaigusį konfliktą su tuometine mergina Rihanna, pareiškė ketinąs visiems laikams atsisveikinti su scena.

Pirmadienį C.Brownas privalėjo pats atvykti į įkalinimo įstaigą ir „prisiduoti“ pareigūnams, mat jis yra kaltinamas šį pavasarį sukėlęs avariją ir pasišalinęs iš įvykio vietos.

Dainininkas dar gegužę, apkaltinus jį avarijos sukėlimu, teismui aiškino, jog yra nekaltas. Kadangi jis nebuvo suimtas nusikaltimo vietoje, teisėsauga jam nurodė iki 2013 m. rugpjūčio 6 dienos į kalėjimą prisistatyti pačiam.

Reperis į Los Andželo kalėjimą atvyko viena diena anksčiau nei reikalauta oficialiame rašte. Jis buvo priimtas, užregistruotas, o po 45 minučių paleistas į laisvę, rašo portalas TMZ.

Po to, kai 2009-aisiais Chrisas Brownas sumušė tuometinę savo merginą, dainininkę Rihanną (25), jis nuo bausmės buvo lygtinai atleistas. Tai reiškia, kad Chrisas nebuvo įkalintas, tačiau paskirtu bandomuoju laikotarpiu turi laikytis įstatymų.

Nors iš kalėjimo reperis ir buvo paleistas, rugpjūčio 15-ąją jis turės pasirodyti teisme, o prieš tai išklausys kursą, kas nutinka tiems, kurie nesilaiko įstatymų bandomuoju arba lygtinio paleidimo laikotarpiu.

Išleis albumą ir atsisveikins su scena

Po tokios nemalonios patirties reperis savo gerbėjams socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje pranešė, kad ketina pasitraukti iš muzikinės scenos. „Nesijaudinkite, popkultūros atstovai Amerikoje. Albumas, kurį dabar įrašinėju, ko gero, bus paskutinis“, – rašė pykčio užvaldytas dainininkas prabėgus kelioms valandoms po to, kai pats atvyko atlikti bausmės į kalėjimą.

Kiek vėliau jis savo gerbėjams paliko dar vieną nusivylimu dvelkiantį įrašą: „Būti garsiu – nuostabu tik tada, kai tave vertina už tavo muziką ir talentą. Man nusibodo būti garsiu dėl to, ką padariau būdamas 18-os. Viskas, man tai be galo nusibodo.“

Ar C.Brownas tikrai padarys kaip žadėjęs, lieka tik spėlioti – juk jis gali persigalvoti ir atsiimti žodžius, kuriuos rašė „Twitter“. Tačiau, kad ir koks prieštaringas būtų šis reperis ir jo poelgiai, jis turi milijonus gerbėjų, kurie nė trupučio nenori, jog jis baigtų savo karjerą. Panašu, kad ši istorija tikrai turės tęsinį.

@sweden nuotr.
@sweden nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai