Su Povilu Vanagu čiuožti pabandžiusi Erika Vitulskienė: „Mano vyras žino, kad dievinu iššūkius“

Povilas Vanagas ir Erika Vitulskienė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-11-22 13:03
Penktadienio popietę LNK šokių ant ledo projekto globėjas Povilas Vanagas susitiko su šou dalyviais. Trumpoje čiuožimo pamokoje ledo naujokus jis bandė „supažindinti“ su čiuožimo technika. Vaida Genytė, Asta Žukaitė, Mantas Wizard, Katerina Voropaj ir Erika Vitulskienė įdėmiai klausėsi čempiono patarimų ir klusniai kilnojo kojas.

„Nė nepastebėsite, kaip tapsite tikrais čiuožėjais!“ – pusiau rimtai, pusiau juokais drąsos dalyviams bandė įpūsti P.Vanagas.

Kiekvieną jo žodį gaudanti treniruotėje dalyvavusi Erika Vitulskienė portalui Žmonės.lt pasakojo, kad ant ledo ji – visiška naujokė, todėl sprendimas dalyvauti projekte jai – tikras iššūkis.

„Čiuožusi buvau dukart gyvenime ir tai nesu tikra, ar tai buvo galima pavadinti čiuožimu – labiau vaikščiojimu palei sieną. Projektui ruošiuosi jau tris savaites – dabar jau galiu sakyti, kad kažkiek čiuožiu“,  – kuklinosi Erika.

Paklausta, ar pastebi progresą, E.Vitulskienė teigė, kad pasiekimus turėtų vertinti profesionalai, nes jai pačiai po „vaikščiojimo šalia sienos“ kiekvienas čiuožimas atrodo kaip pasiekimas. „Progresą galėtų vertinti tik profesionalai, nes man pačiai tai ohoho, kartais atrodo, kad vos ne skraidau“, – juokdamasi sakė ji.

Moteris neslėpė, kad treniruotės reikalauja beprotiškai daug jėgų ir valios: „Man čia – tikras išbandymas, pasiruošimas reikalauja labai daug ištvermės, jėgų bei susikaupimo.“

E.Vitulskienė teigė, kad nepaisant kūną jau „papuošusių“ kelių mėlynių, jos vyras Merūnas Vitulskis žmonos sprendimą dalyvauti projekte palaiko: „Vyrui svarbiausia, kad aš pati to noriu. Man patinka iššūkiai ir jis tai žino“.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai