Su Patricku Schwarzeneggeriu išsiskyrusi Miley Cyrus laiką leidžia buvusio sužadėtinio draugijoje

Liamas Hemsworthas ir Miley Cyrus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-29 19:30
Neseniai su Patricku Schwarzeneggeriu (21 m.) išsiskyrusi dainininkė Miley Cyrus (22 m.) paguodą rado... buvusio sužadėtinio Liamo Hemswortho (25 m.) glėbyje. „Us Weekly“ praneša, kad buvę mylimieji vėl pradėjo leisti laiką drauge.

„Tik labai nedaug žmonių žino, kad jiedu vėl leidžia laiką kartu, – „Us Weekly“ sakė vienas šaltinis iš Liamo Hemswortho aplinkos. – Tikrai gali būti, kad jie ir vėl pradės draugauti.“

Tas pats šaltinis pasakojo, kad po skyrybų 2013-ųjų rudenį Liamas Hemsworthas stengėsi atsiriboti nuo buvusios mylimosios, nors ji ir rašydavo jam žinutes, į kurias nesulaukdavo jokio atsakymo. Tačiau Miley Cyrus nepasidavė ir galiausiai jis pradėjo atsakinėti į jos žinutes. „Jie karts nuo karto apsikeisdavo žinutėmis, kaip kam sekasi“, – pasakojo šaltinis.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Nors dabar buvę mylimieji pradėjo leisti laiką kartu, šaltinis pasakojo, kad Liamas Hemsworthas tebėra atsargus ir iš naujo nerti į romantiškus santykius su Miley Cyrus neskuba – draugauti su tokia mergina kaip ji tikrai nelengva, tą jis kuo puikiausiai žino.

„Liamas įgijo karčios patirties iš tų santykių. Bet jis visada kalba, kokia ji linksma ir kaip smagu su ja leisti laiką, taip pat kad tarp jų yra puiki chemija“, – pasakojo šaltinis.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Miley Cyrus ir iš Australijos kilęs aktorius Liamas Hemsworthas susipažino ir draugauti pradėjo 2009-aisiais filmuodamiesi romantinėje juostoje „Paskutinė daina“ („The Last Song“), kur vaidino įsimylėjėlius. 2012-ųjų gegužę Liamas pasipiršo savo mylimajai, bet 2013-ųjų rugsėjį jiedu išsiskyrė.

Praėjusių metų lapkritį Miley Cyrus pradėjo susitikinėti su veiksmo filmų žvaigždės Arnoldo Schwarzeneggerio sūnumi Patricku, tačiau šį mėnesį jų santykiai nutrūko.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai