Su onkologine liga kovojanti Laima Vaikulė pasirodė be galvos apdangalo: kreipėsi į latvius

Laima Vaikulė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Netrukus Lietuvoje du koncertus surengsianti Latvijos dainininkė Laima Vaikulė nustebino savo gerbėjus. Su onkologine liga kovojanti atlikėja pasirodė be galvos apdangalo ar peruko.

Po ilgos tylos socialiniuose tinkluose, Latvijos dainininkė Laima Vaikulė pasidalijo naujomis nuotraukomis iš Tenerifės.

Paskutiniu metu plaukus po įvairiais galvos apdangalais ar peruku slepianti atlikėja, šįkart nuotraukose pasirodė be jų. Užfiksuotose kadruose matyti trumpi L.Vaikulės plaukai.

„Švęskime Latvijos valstybinę dieną! Su švente“, – lapkričio 18 dieną tautiečius su nepriklausomybės diena sveikino dainininkė.

Šių metų pavasarį pranešta, kad Latvijos dainininkė Laima Vaikulė vėl kovoja su onkologine liga. Užsienio žiniasklaida skelbė, kad atlikėja gydosi JAV, kur jai atliekama chemoterapija.

„Laima Vaikulė šiuo metu gydosi JAV. Situacija prasta, jai visai blogai. Sako, kad šansų nėra daug. Praeityje diagnozuota liga atsinaujino“, – skelbta „Telegram“ kanale.

Vėliau apie savo būklę prabilo ir pati Laima. „Pasitikiu gydytojais ir jei jie man liepia ką nors daryti, aš tai darau“, – žurnalui „Privātā Dzīve“ sakė dainininkė, tačiau neatskleidė, kuo tiksliai serga.

„Vietoj to, kad ką nors sakyčiau, verčiau pasakysiu tik tiek – melskitės už mane! Aš būsiu laiminga, melsiuosi už jus visus Dievui“, – kalbėjo ji.

Laima Vaikulė / Asmeninio albumo nuotr.

Primename, kad pirmą kartą su vėžiu dainininkė susidūrė prieš daugiau nei 30 metų. Apie onkologinę ligą Laima Vaikulė prabilo dar 1991 m.

Tuo metu gydytojai pranešė, kad ji serga krūties vėžiu, paskutine stadija. Savo artimiesiems ir draugams atlikėja to nepasakė, o vienintelis žmogus, kuris tai žinojo, buvo jos vyras Andrejus Latkovskis.

Laimei, ji sugebėjo atsispirti ligai, nors gydytojai jai buvo suteikę mažai šansų. L.Vaikulė yra sakiusi, kad besigydant nuo vėžio skausmas jai buvo rimtas išbandymas, o kad pasveiko, tiesiog vadino sėkme.

Skaitykite daugiau