Su nuotykiais į Lietuvą atvykę „Scooter“ surengė nepamirštamą šou

„Scooter“ / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-03 22:47
Šeštadienio vakarą pilnutėlė Kauno „Žalgirio“ arena vienu balsu traukė populiariausias vokiečių grupės „Scooter“ dainas. Prie grandiozinio „Scooter“ turo prisijungė šokių ikonomis vadinami „Brooklyn Bounce“, Vokietijos techno muzikos projektas „U96“ ir europietiškojo repo pionierius Nana.

Į Kauną „Scooter“ atvyko su nuotykiais. Šeštadienį popiet Vilniaus oro uoste turėjo nusileisti grupės lėktuvas, tačiau dėl prastų oro sąlygų visoje Europoje atidedami ir nevykdomi skrydžiai. Atidėtas buvo ir „Scooter“ reisas.

Todėl grupė su privačiu lėktuvu atskrido tiesiai į Kauną, kai iki koncerto buvo likusios vos kelios valandos. Nepaisant patirtų nesklandumų, „Scooter“ nariai šeštadienį buvo pakiliai nusiteikę ir kaip reikiant pašokdino lietuvius.

HP Baxxteris su neįtikėtina energija ir nežabojama jėga atliko savo hitus „Maria“, „Fire“, How Much Is The Fish“, „J’adore Hardcore“, „Nessaja“, „Move Your Ass“, „Hyper Hyper“, „Call Me Manana“, „4 AM“ bei daugelį kitų.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

25 metų karjeros laikotarpiu vokiečių techno muzikos grupė surengė per 1000 įspūdingų pasirodymų daugiau nei 50 pasaulio šalių, todėl „Scooter“ pelnytai įvardijama kaip viena iš įspūdingiausius pasirodymus rengiančių dabarties šokių muzikos grupių.

Tačiau šį pasaulinį koncertų turą „Wild & Wicked“ gerbėjai vadina bene geriausiu per visą „Scooter“ veiklos istoriją. Techno muzikos karaliai savo klausytojams parengė tikrą geros muzikos, šviesų ir pirotechnikos šou, prie kurio prisidėjo milžiniška žmonių komanda.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai