Su Nerijumi Antanavičiumi poruojama Goda Alijeva kalbų apie naujus jausmus neneigia

Goda Alijeva ir Nerijus Antanavičius / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-23 09:50
Grupės „69 danguje“ narė Goda Alijeva ir buvęs atlikėjos Vilijos Pilibaitytės-Mios mylimasis, teisiškai vis dar jos vyras Nerijus Antanavičius yra pora. Kalbos apie dviejų žinomų žmonių santykius pramogų pasaulyje netyla seniai, tačiau kol kas abu nuo komentarų susilaiko.

Liepos 22 dienos vakarą portalas Delfi.lt pranešė, kad G.Alijeva su N.Antanavičiumi tarp jųdviejų užgimusių jausmų neneigė. Pora tiesiog nusprendė apie asmeninį gyvenimą nedaugžodžiauti. Tokios pat pozicijos laikėsi ir buvusi N.Antanavičiaus mylimoji Mia, kuri pasakė tik tiek, kad oficialiai Nerijus – vis dar jos sutuoktinis.

Goda Alijeva/„Lietuvos ryto“ televizijos archyvo nuotr.
Goda Alijeva/„Lietuvos ryto“ televizijos archyvo nuotr.

Tuo tarpu G.Alijevos buvęs vyras Rolandas Alijevas patikino, jog Goda savo naująjį draugą jau supažindino su jų vaikais ir stebėjosi, kodėl ji naujus santykius slepia.

Žmonės.lt bandė susisiekti su Goda, tačiau telefonu ji neatsiliepė.

Nerijus Antanavičius / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Nerijus Antanavičius / Luko Balandžio / 15min nuotr.

N.Antanavičius, su kuriuo susitikinėja G.Alijeva, anksčiau ne kartą turėjo reikalų su teisėsauga.

Vieną baudžiamąją bylą, kurioje figūravo jo pavardė, Vilniaus miesto apylinkės teismas ėmėsi nagrinėti 2017-ųjų metų vasarą. Joje vyriškis buvo kaltinamas sukčiavimu stambiu mastu. 

Mia ir Nerijus Antanavičius / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Mia ir Nerijus Antanavičius / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Tuo tarpu Klaipėdos prokurorai tais metais taip tyrė sukčiavimu įtariamos grupuotės veiklą, kurioje buvo minimas ir N.Antanavičius. Buvo įtariama, kad grupuotė, panaudodama svetimus duomenis, apgaulės būdu iš banko siekė išvilioti apie 200 tūkst. eurų.

Dėl šio nusikaltimo, bylai patekus į teismą, N.Antanavičius buvo įpareigotas reguliariai registruotis policijoje. Kadangi, pasak pareigūnų, jis vengė tai daryti, teisme įtariamajam buvo pakeista kardomoji priemonė – vyriškis įpareigotas nešioti apykoję. 

Žmonės.lt primena, kad 2015 metų spalį iš Nerijaus buvo atimta teisė vairuoti dėl vairavimo apsvaigus. 2017–ųjų spalį jis būtų atgavęs vairuotojo pažymėjimą, bet rugsėjį įvykęs nusižengimas nukėlė tai mažiausiai metams.

Tarp N.Antanavičių neigiamai charakterizuojančių aplinkybių bylose buvo minima ir tai, kad jis nesurūpina dviem savo mažamečiais vaikais iš ankstesnio ryšio.

Naujausi straipsniai