Su mylimuoju išsiskyrusi dainininkė Urtė Šilagalytė italų kurtame vaizdo klipe įkūnijo tobulą moterį

Urtė Šilagalytė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkę Urtę Šilagalytę, po pusmečio darbo Milane grįžusią į Lietuvą, šįryt pasiekė italų kompanijos kurtas vaizdo klipas, susuktas dainai „The perfect way“. Teisės į kūrinį Lietuvos atstovei patikėjo tarptautinio pop dainų konkurso „Canzoni Dal Mondo", dešimtą kartą vykusio Ravello mieste Italijoje, rengėjai po to, kai ji jame užėmė pirmąją vietą.

„Laimėjusi konkursą dovanų gavau dainą ir įsipareigojimą jai sukurti vaizdo klipą“, – sakė U.Šilagalytė.

„The perfect way“ žodžius bei muziką parašė Francesco Colasanto.

Vaizdo klipas suktas viename iš legendinių Italijos miestų – Neapolyje. Darbai užtruko dvi dienas – pirmąją įrašyta daina, o antrąją vyko filmavimas. Pasiruošti pastarajam U. Šilagalytei padėjo renginių organizatorė Kristina Kaikarienė bei italė kirpėja.

Urtės Šilagalytės vaizdo klipo filmavimas / Asmeninio albumo nuotr.

„Plaukų stilistė, kaip ir klipo kūrėjai, matė mane kaip koketišką, žaismingą, jaunatvišką merginą, kuri nori būti tobula moterimi, mama bei žmona, tik jos išrinktasis to nepastebi“, - sakė dainininkė, vasarą pati išgyvenusi skyrybų skausmą – ji ir širdies draugas skirtingais keliais pasuko po daugiau nei metų laiko draugystės.

Įvertinkite klipą:

U.Šîlagalytė pasakojo esą Neapolis jai paliko gilų įspūdį. Klipe įamžintos šio miesto gatvelės, kiemai, seniausi senamiesčio laiptai.

„Francesco sakė, kad Urtė yra viena iš nedaugelio atlikėjų, sugebančių pasinerti į dainą ir ją iš tikrųjų išgyventi“, – tvirtino į Neapolį dainininkę lydėjusi K.Kaikarienė.

Urtės Šilagalytės vaizdo klipo filmavimas / Asmeninio albumo nuotr.
Urtės Šilagalytės vaizdo klipo filmavimas / Asmeninio albumo nuotr.

Jos teigimu, dvi dienas kūrybinei komandai teko dirbti įtemptai, nes U. Šilagalytė turėjo mažai laiko – jai reikėjo grįžti į Milaną, kur, prieš kelionę namo, turėjo pabaigti darbus Lietuvos paviljone Expo parodoje.

Italų susuktas vaizdo klipas yra ketvirtasis U. Šilagalytės muzikinėje karjeroje. Per pastaruosius kelerius metus yra nufilmuoti vaizdo siužetai dar trims atlikėjos dainoms.

Urtės Šilagalytės vaizdo klipo filmavimas Milane (14 nuotr.)
+8

 

Skaitykite daugiau