Su Monika Linkyte Rygoje susipažinęs Aleksandras Rybakas lietuvę apipylė komplimentais

Monika Linkytė ir Aleksandras Rybakas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-04-11 13:02
Viename Rygos naktiniame klube, kur penktadienio vakarą vyko išankstinis „Eurovizijos“ koncertas, dainavusi Lietuvos atstovė Monika Linkytė čia ne tik pelnė publikos simpatijas, bet ir užmezgė malonių pažinčių. Susipažino su 2009-ųjų „Eurovizijoje“ Norvegijai pergalę išplėšusiu Aleksandru Rybaku.

Apie Rygoje vykusį išankstinį „Eurovizijos“ koncertą, kuriame M.Linkytė dainavo be Vaido Baumilos, skaitykite čia.

Iš viso koncerte pasirodė aštuonių šalių atstovai šių metų „Eurovizijoje“, taip pat kelios ankstesniais metais sužibusios eurovizinės žvaigždės. Tarp jų – ir 2009-aisiais Norvegijai pergalę „Eurovizijoje“ išplėšęs Aleksanderas Rybakas. 

Su juo Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovausianti M.Linkytė susipažino dar prieš koncertą – garsenybę sutiko naktinio klubo salėje, kai šis laukė savo repeticijos. Dainininkė netruko pasinaudoti proga ir susipažinti su iki šiol žėrinčia eurovizine žvaigžde: kartu nusifotografavo, persimetė keliais žodžiais. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Aleksandras pasirodė labai šiltas ir draugiškas žmogus. Jis paklausė, kuriai šaliai atstovauju, sakė, kad girdėjo mūsų dueto dainą. Ji jam labai patiko! Jis palinkėjo mums didelės sėkmės konkurse, be to, pagyrė mano šypseną“, – bendraudama su Žmonės.lt sakė M.Linkytė. 

Išankstiniame „Eurovizijos“ konkurse ji, kaip ir kitų šalių šiųmetiniai atstovai, atliko vieną kūrinį – „This Time“, o A.Rybakui skirta kur kas daugiau dėmesio: scenoje jis pasirodė su šokėjų komanda, atliko kelias dainas. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai