Su mylima močiute įsiamžinusi Kristina Ivanova: „Mes labai panašios“

Kristinos Ivanovos savaitgalis pas močiutę / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-25 15:39
Verslininkė ir dainininkė Kristina Ivanova praėjusį savaitgalį praleido pas močiutę Agafiją. Prisirinkusi pilną pintinę grybų K. Ivanova net išdavė vieną mėgiamiausių savo patiekalų ir svajingai grįžo prisiminimų takais į vaikystę.

„Su tėveliais ir močiute praleidau vieną gražiausių rudeniškų dienų. Gera, kai nereikia niekur skubėti, oras lepina, kai sėdi lauke po kaštonu, kur prabėgo tavo vaikystė ir žiūri į beržus. Jie auga ten nuo tada, kai aš gimiau“, – pasakojo Kristina.

Moteris kartu su šeima suspėjo ir pagrybauti. Vaikštant keliais, kuriuos kadaise ji mindžiojo dar visai mažutė, Kristina sugebėjo pririnkti pilną pintinę grybų.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Kristinos mėgstamiausias patiekalas iš grybų – baravykais įdaryti cepelinai. Anot moters, šį patiekalą jos mama paruošti sugeba neįtikėtinai gardžiai.

„Labai vertinu laiką praleistą su senole. Šiuo metu jai 91-eri. Močiutė visą gyvenimą buvo judri, o darbas ūkyje dar ir dabar tebėra vienas iš jos vidinių varikliukų“, – atviravo Kristina.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

K. Ivanovai močiutė – antra mama. Nuo vaikystės giminaičiai jas abi lygindavo ir sakydavo, jog moterys labai panašios. Tiek charakteriu, tiek išvaizda.

Iki šiol Kristina nepamiršta aplankyti brangaus žmogaus ir skirti močiutei laiko. O ir lauktuvės iš kaimo pačios geriausios. Kriaušės, obuoliai, bulvės – šviežia ir labai skanu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai