Su Mindaugu Kuzminsku į JAV išsikrausčiusi Eglė Andreikaitė: „Kam nepatiktų gyventi Niujorke?“

Eglė Andreikaitė ir Mindaugas Kuzminskas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

NBA lygoje, Niujorko „Knicks“ komandoje žaisiantis Lietuvos krepšininkas Mindaugas Kuzminskas (26) su mylimąja Egle Andreikaite (24) praėjusį savaitgalį atvyko į JAV, kur ruošiasi praleisti artimiausią krepšinio sezoną.

Mindaugas Kuzminskas ir Eglė Andreikaitė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Žmonės.lt E.Andreikaitė pasakojo, kad artimiausiu metu nori kuo labiau pažinti didžiausią JAV miestą, nes čia vieši pirmą kartą. Mindaugas ir Eglė Niujorke ketina aplankyti garsiausius architektūrinius paminklus, o tuomet su miestu susipažinti artimiau, apžiūrint ir neturistines vieteles.

„Artimiausiomis dienomis keliausime – yra labai daug ką pamatyti“, – džiaugėsi E.Andreikaitė.

Šiuo metu pora apsistojo Niujorko viešbutyje ir dar nežino, kokį miestą pasirinks pastoviam gyvenimui. „Dar esame paieškose. Kur sėsliau apsistosime, kol kas nežinome. Dar net lagaminai neiškrauti, nebuvo laiko apsižiūrėti ir visko apmąstyti“, – teigė E.Andreikaitė.

Mindaugas Kuzminskas ir Eglė Andreikaitė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Mindaugas Kuzminskas ir Eglė Andreikaitė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Jiedu anksčiau trejus metus gyveno Ispanijoje, Malagoje. M.Kuzminskas žaidė krepšinio komandoje „Unicaja“, o Eglė pagal „Erasmus“ programą mokėsi ispanų kalbos. Vėliau Malagos konservatorijoje ji studijavo baletą. O dabar Eglė su Mindaugu gyvenimą kurs Niujorke.

„Kam nepatiktų gyventi Niujorke? Prieš tai trejus metus leidau Malagoje. Keliavimas iš vieno pasaulio galo į kitą nėra blogai. Kaip tik, labai smagu. Kol esi jaunas ir turi galimybę keliauti, būni labai laimingas. Tai yra didelis pliusas“, – Žmonės.lt pasakojo E.Andreikaitė.

E.Andreikaitė pasakojo, kad nors dar nespėjo pažinti Niujorko, miestą jau pamilo. Kada į Lietuvą grįš aplankyti artimųjų ir draugų, kol kas jiedu negalvoja: „Sezonas tik prasideda ir norisi kuo daugiau laiko praleisti čia.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Mindaugo Kuzminsko ir Eglės Andreikaitės laisvalaikis Lietuvoje – su meškere žvejyboje

Mindaugo Kuzminsko ir Eglės Andreikaitės laisvalaikis žvejyboje (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau