Su milijonieriumi pastebėta „Panterų“ narė: „Nieko nepadoraus aš nedariau“

Aaronas Perezas ir grupės „Panteros“ narės Vilniuje / Asmeninės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-30 18:36
Merginų grupės „Panteros“ narės Monika Ostrenkova ir Renata Gaidan ketvirtadienio popietę pastebėtos Lietuvoje viešinčio jaunojo milijonieriaus Aarono Perezo draugijoje. Išsipusčiusios scenos debiutantės pietavo su amerikiečiu.

Gedimino prospektas. Vilnius. Iš ofisų zuja dirbančiųjų būriai, tačiau viename restorane itin ryškiai spindi ir išsiskiria dvi merginos ir pasitempęs jaunuolis. Prie vieno stalo laiką leidžia A.Perezas ir grupės „Panteros“ narės Monika bei Renata.

Jaunuoliai maždaug pusvalandį sėdėjo restorane prie vitrininių langų, su vaizdu į Gedimino prospektą. Pasivaišinę kava ir sultimis Aaronas ir šviesiaplaukė Renata atsibučiavo su Monika. Turtuolis su R.Gaidan patraukė link prabangaus 5 žvaigždučių viešbučio priešais Katedrą. Kol Renata laukė gatvėje, Aaronas užsuko į savo kambarį ir pasiėmė automobilio raktelius. Vėliau jiedu sėdo į automobilį ir išvyko.

Asmeninės nuotr.
Asmeninės nuotr.

Susisiekus su R.Gaidan, ši patvirtino, kad ketvirtadienį laiką leido su milijonieriumi. „Taip, mes buvome susitikę. Iš pradžių laiką leidome trise, o paskui su Aaronu dviese. O kas čia tokio? Galiu leisti laiką su kuo tik noriu. Nieko nepadoraus aš nedariau“, – su šypsena kalbėjo R.Gaidan.

Renata nenorėjo atskleisti, ar šiuo metu jos širdis užimta. „Nepageidauju dabar apie tai kalbėti, tiesiog galite parašyti, kad esu laiminga moteris“, – teigė grupės „Panteros“ narė.

Asmeninės nuotr.
Asmeninės nuotr.

Tuo tarpu A.Perezas teigė, jog itin smagiai laiką leido su merginomis. „Patikėkite, neprailgo tas susitikimas. Be to, jau suplanavome, kad susitiksime šį savaitgalį pajūryje, aplankysime kelis klubus, tiesiog pasidžiaugsime geru oru ir vasara. Visko gali būti, kad į Ameriką išvyksiu kiek vėliau nei planavau“, – nusijuokė jaunasis milijonierius, kuriam netrukus sueis 28 metai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai