Su „mediniais bajeriais“ į sceną žengęs Paulius Šinkūnas: „Kiek galima „verkti“?“

Nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ 2-osios laidos filmavimas/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2020-01-15 21:30
Šokėjas, choreografas Paulius Šinkūnas prieš nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ laidos filmavimą nesijaudino. Jo grupė „Twosome“, anot Pauliaus, „medinių bajerių“ gerbėjai, todėl į sceną žengia su šypsena. Šiais metais vaikinai sugrįžo su kūriniu „Playa“. Ir kaip pats Paulius sako, net jo sūnus Benas išpranašavo jiems sėkmę.

Pauliau, kaip ruošiatės atrankai? Jaudinatės?

Ne, mums – dzin. Vienas žiūri į vieną tašką, kitas – žaidžia kompiuteriu. Susitinkame, išsisprendžiame, ką darysime ant scenos, ir pasirodome. Galiu neslėpti – mūsų pasirodyme yra daug „medinių bajerių“.

„Eurovizija“ jūsų grupei – pokštas?

Ne, mes ruošiamės nacionaliniam konkursui rimtai. Esame „bedarbiai“, nes vos tik baigiasi viena „Eurovizija“, mes jau ruošiamės kitai. Mūsų kolektyvas egzistuoja tik dėl šio konkurso, juk neturime kitų, užklasinių veiklų, nekoncertuojame, dainų esame sukūrę tik tiek, kiek kartų dalyvavome „Eurovizijos“ atrankose. Pastaruoju metu mūsų ansamblis pasidarė populiarus tarp jaunimo – 12-14 metų paauglių. Kažkodėl tik ši amžiaus grupė geba įžvelgti „Twosome“ dainose rodomą humorą, daugiau – niekas. Šiuo metu esame tokiame apmąstymų rutulyje, ką mums toliau su tuo daryti. Jeigu pateksime į „Eurovizijos“ atrankų finalą, greičiausiai savo veiklą tęsime ir toliau.

Ką tik pasibaigė šokių projektas, kuriame dalyvavai su Katerina Voropaj, jame pasiekei finalą. Pakanka jėgų ir sveikatos iškart imtis „Eurovizijos“ reikalų?

Aš pratęs, visgi, ne pirmi metai televizijoje. Tuojau per LRT startuos dar vienas projektas, kuriam kuriu choreografiją. Gal tik nesu pratęs taip intensyviai būti „pirmame plane“ kaip, pavyzdžiui, šokių projekto metu. Leidžiu sau pamiegoti 7-8 valandas kasdien, jei tik sūnus miega ramiai.

Nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ 2-osios laidos filmavimas/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ 2-osios laidos filmavimas/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Kaip su užimtu tėvelio grafiku taikstosi šeima?

Stengiuosi jiems skirti kuo daugiau dėmesio. Keistas sutapimas – prieš pirmąją „Šok su žvaigžde“ laidą ir prieš pirmąją nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ laidą, kurioje dalyvaujame, vaikas visiškai neužmigo – matyt, tai ženklas, kad nueisime iki finalo, nes su šokių projektu tai ir buvo.

Kada ėmei sekti visas šio dainų konkurso naujienas?

Esu prisiekęs „Eurovizijos“ gerbėjas jau seniai, tad grupė „Twosome“ yra puikus būdas parodyti, ką galiu. Labiausiai patinkanti „Eurovizijos“ daina – pernai metais laimėjusių olandų. Sektinas pavyzdys – „LT United“. Savo malonumui muzikos aš iš viso neklausau – nes, beklausydamas muzikos, automatiškai imu derinti tai dainai tinkamus šokių žingsnelius galvoje.

Kaip manai, ar lietuviai dažniausiai ne per rimtai žiūri į „Euroviziją“?

Vienareikšmiškai – taip. Juk būtent pokštas – „LT United“ pasirodymas – pelnė mūsų šaliai daugiausiai taškų. Kiek galima „verkti“, užlipus ant scenos ir paėmus mikrofoną į rankas? Pasaulis tą matė jau milijardus kartų. Mes – maža valstybė, tad pasirodymas turi palikti neišdildomą įspūdį ir šokiruoti, bet tikrai ne liūdnumu.

Naujausi straipsniai