Su laukiniais gyvūnais pozavusi Solveiga Mykolaitytė: „Kupranugaris mane tiesiog įsimylėjo“

Solveiga Mykolaitytė / Gedimino Žilinsko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-26 09:05
Modelio darbas gali būti labai įvairus – profesionalės žino, kad pozuoti gali tekti ne tik pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis, bet ir su pačiais keisčiausiais kompanionais. Modeliui Solveigai Mykolaitytei (29) pozuoti teko su laukiniais gyvūnais – nors tai merginai ne naujiena, tačiau šįkart nutiko begalė linksmų nuotykių. Pasibučiuoti norintis kupranugaris? O, taip!
Gedimino Žilinsko nuotr.
Gedimino Žilinsko nuotr.

Trakėnų zooparke vykusi fotosesija tiek Solveigai, tiek kūrybinei kompanijai sukėlė pačių įvairiausių emocijų, tačiau turbūt niekas nepasiginčys, kad rezultatas išėjo išties šaunus.

Papasakok apie fotosesiją su laukiniais gyvūnais – ar nebuvo baisu, su kuriais įdomiausia fotografuotis?

Gyvūnų nebijau, pavadinčiau tai maloniu jauduliu, bet ne baime. Afrikoje gyvenau tarp laukinių gyvūnų, tad mokiausi juos suprasti, padėti – teko netgi su liūtais susigyventi. Fotografuotis zoologijos sode buvo smagi pramoga, nors iš tiesų dirbti su gyvūnais gana sunku: turi išmanyti kiekvieno psichologiją, žinoti, kaip prie jo elgtis, kaip neišgąsdinti, mat jie – neprognozuojami. Jeigu gyvūnas pajaus baimę – irgi pradės blaškytis, todėl reikia išlikti ramiam.

Gedimino Žilinsko nuotr.
Gedimino Žilinsko nuotr.

Fotografuotis buvo smagu su visais, todėl vieno išskirti negalėčiau. Na, tigriukas buvo labai mielas, bet netrukus pavargo nuo blyksčių ir pradėjo „draugiškai“ kandžiotis ir draskytis.

Zebriukas iš pradžių buvo labai smalsus, bet baikštus, todėl buvo gana sudėtinga jį prisišaukti. Linksmiausia – su kupranugariais: vienas jų mane įsimylėjo, visur sekiojo iš paskos ir stengėsi mane pabučiuoti į lūpas – buvo daug juoko (šypsosi).

Ar tokia fotosesija modeliui sunki? Gal net pavojinga?

Su visais laukiniais gyvūnais nėra lengva susitarti – jie nėra pripratę prie žmonių kaip kokie katinai ar žirgai. Einant prie laukinio gyvūno nežinai, ko tikėtis. Mums labai padėjo parko savininkė – be jos nebūtume išsivertę, mat kiekvieną gyvūną ji pažįsta geriausiai.

Reikia laiko su jais susidraugauti, nes jie tikrai ne visus prisileidžia. Antai su tigriuku pažindintis vykau dar prieš fotosesiją.

Gedimino Žilinsko nuotr.
Gedimino Žilinsko nuotr.

Jeigu būtum laukinis gyvūnas – koks?

Būdama Afrikoje ir stebėdama laukinę gamtą supratau, kad rinkčiausi liūtę. Būdama taip arti laukinės gamtos turėjau galimybę suvokti, kokia iš tikrųjų didybė yra liūtai, gyvūnų karaliai. Vos tik liūtų šeimyna ateina į naują plotą – iš jo pasišalina visi kiti gyvūnai.

Be to, labai myliu visas laukines kates – žiūrint į jas atrodo, kad jose telpa viskas: neišmatuojama galia, žvėriškas medžioklės instinktas, jėga, bet tuo pačiu ir švelnumas, meilumas, žaismingumas, didelis šeimyniškumas ir kovingumas už savo šeimą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Modelis Solveiga Mykolaitytė vietoj poilsio Maldyvuose pasirinko gyvūnų gelbėjimą Afrikoje

Gedimino Žilinsko nuotr.
Gedimino Žilinsko nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai