Su koronavirusu susidūrusios E.Jennings šeima medikams paruošė dovaną: „Norisi juos palaikyti“

Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Su koronavirusu artimoje aplinkoje susidūrusi dainininkė Erica Jennings su pandemija kovojantiems medikams ir jų pacientams paruošė dovaną. Moteris pasakoja, kad kartu su vyru Jurgiu Didžiuliu norėtų surengti nuotolinius pasirodymus ir bent taip atsidėkoti medikams už sunkų darbą.

„Visa mūsų šeima jaučiasi saugi esanti puikių medikų rankose. Ne tik profesionalių, bet ir be galo malonių, atjaučiančių. Jie yra tikri herojai“, – portalui Žmonės.lt sakė Erica.

Pamatyti sunkų medikų darbą atlikėja galėjo ne tik žiniasklaidoje, bet ir realybėje – šiuo metu serga jos 73 metų tėtis. Dainininkė atviravo, kad dėl aukštos temperatūros sekmadienį jis buvo nuvežtas į ligoninę. Parą praleidęs ten, buvo išleistas gydytis į namus, tačiau netrukus vyro sveikata ir vėl pablogėjo.

„Deja, mano tėtis praėjusią naktį turėjo sugrįžti į ligoninę. Jis vartoja antibiotikus ir galimai kartu su koronavirusu serga plaučių uždegimu. Pirmas penkias dienas jis tiesiog karščiavo, bet dabar padėtis pasikeitė“, – atviravo E.Jennings.

Dainininkė pasakojo, kad jos mamai nepasireiškė jokie koronaviruso simptomai, tad ji izoliuojasi namuose. 

Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis/Asmeninio archyvo nuotr.

Dainininkė sako esanti be galo dėkinga su pandemija kovojantiems medikams. Ne tik muzika, bet ir pilietiškomis iniciatyvomis visuomenėje garsėjantys E.Jennings ir J.Didžiulis šiuo sunkiu koronaviruso pandemijos metu ligoninių medikams ir čia besigydantims pacientams yra paruošę kalėdinę staigmeną.

„Mes su Jurgiu ieškome ligoninių ir klinikų, kurioms galėtume pasiūlyti savo muzikinį pasirodymą internetu. Tiek medikų personalui, tiek vaikams, gulintiems ligoninėje, tiek vyresniems pacientams norime dovanoti bent tokią šventę. Taip pat jei yra ir kitų įstaigų, senelių ar vaikų globos namų, kurie norėtų, kad mes atliktume tokį pasirodymą, prašome susisiekti su mumis. Norime bent taip palaikyti visus šiuo sunkiu periodu“, – sakė E.Jennings.

Šeštadienio popietę Erica pasakojo, kad jau turėjo vieną nuotoliniu būdu surengtą pasirodymą, surengtą Nemuno Krašto vaikų dienos centrui. Iškart po renginio dainininkė neslėpė pakilių emocijų. 

Erica Jennings / Asmeninio albumo nuotr.

Kalėdinius muzikinius pasirodymus gruodžio 25 ir 26 dienomis Didžiulių šeima paruošė ir visiems savo kūrybos gerbėjams. Tiesa, šie bus mokami, o ligoninių darbuotojai juos galės žiūrėti ir klausytis nemokamai.

„Jei medikai susisieks su mumis el. paštu info@jurgisdid.com, mes atsiųsime specialų kodą, kuris leis nemokamai prisijungti prie mūsų koncertų“, – apie iniciatyvą pasakojo E.Jennings.

Erica Jennings (49 nuotr.)
+43
Skaitykite daugiau