Su kasomis ir senuoju įvaizdžiu atsisveikinusi Monika Marija pristato naują dainą „Pamelavau“

Monika Marija / Jevgenijaus Misevičiaus ir Indrės Kavaliauskaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-23 14:06
Visai neseniai pramogų pasaulyje pasirodė daug kam netikėta žinia – skiriasi Monikos Marijos ir jos vadyba bei koncertais besirūpinusių prodiuserių keliai. Nors ne vienerius metus bendradarbiavę kolegos išsiskyrė draugiškai, garsi atlikėja sako braukianti brūkšnį ir pradedanti visiškai naują karjeros etapą. Čia gerbėjai ją pamatys kardinaliai pasikeitusią daugeliu prasmių, o ypač – išvaizdos.

„Po netrumpos pertraukos norėjosi grįžti ir naują etapą pradėti visiškai atsinaujinus. Daina vadinasi „Pamelavau“, jos tema gal kiek ir banali, apie santykius, tačiau joje kalbama apie tai truputį iš kitos, nei įprastai, pusės. Nesakysiu, kad tai tikra istorija, įkvėpimas ją sukurti atsirado iš to, ką matau aplink. Tai istorija apie merginą, kuri yra stiprioji poros pusė, kuri drąsi, nesigaili priimtų sprendimų. Simboliška, bet būtent šiuo kūriniu norėjau žengti pirmąjį savo visiškai savarankišką žingsnį, parodydama, jog viskas, kas geriausia, tik prasideda“, – pasakoja Monika Marija.

Monika Marija / Manto Kubilinsko nuotr.
Monika Marija / Manto Kubilinsko nuotr.

Ji teigia, jokiu būdu nenubraukianti to etapo, kuris buvo iki šiol, tiesiog nuo šiandien gerbėjai ją pamatys dar stipresnę, savarankiškesnę bei su dar didesniu užsidegimu kurti tai, ką pradėjo prieš trejus metus laimėjusi „Lietuvos balsą“.

Monika Marija/ Organizatorių nuotr.
Monika Marija/ Organizatorių nuotr.

„Mano gyvenime pokyčiai retai būna spontaniški. Galiu drąsiai pasakyti – išsipildė tai, apie ką seniai svajojau. Nukirptų ilgų kasų man tikrai negaila, galbūt kai kuriems gerbėjams dėl to širdį skaudės labiau nei man, bet sėdusi į kirpėjos kėdę, pamačiau, kad jausmas fantastiškas. Nieko nesigailiu. Galbūt teisingai sakoma, kad su plaukais kartu nukerpama ir dalis senos informacijos, kažkokių praeities dalykų. Matyt, man labai to reikėjo. Tiek profesine, tiek asmeninio gyvenimo prasme daug kas pasikeitė, tad norėjosi kitą etapą pradėti visapusiškai atsinaujinus“, – pokyčiais džiaugiasi atlikėja.

Monika Marija / Indrės Kavaliauskaitės nuotr.
Monika Marija / Indrės Kavaliauskaitės nuotr.

Ji sako, kad naująją ją gerbėjai šią vasarą išvysti scenoje turės išties nemažai progų – pasibaigus karantinui suplanuota daug koncertų. Pirmąkart gyvai šiandien pristatoma nauja daina „Pamelavau“ nuskambės rugpjūčio 11 dieną Trakų pilyje vyksiančiame renginyje. Dar vienas didžiulis projektas dainininkės laukia rudenį, Monika Marija kol kas negali apie tai kalbėti garsiai, tačiau intriguoja, kad tai bus kažkas, ko nei žmonės, nei ji pati iš savęs nesitikėtų. Plačiau ši naujiena bus paskelbta vasaros pabaigoje. Taip pat jau dėliojami planai antram jos albumui, tad ši pradžia yra tik mažytis žingsnelis į tai, kas atlikėjos bei jos gerbėjų laukia netolimoje ateityje.

Kviečiame išgirsti naująją Monikos Marijos dainą „Pamelavau“:

Naujausi straipsniai