Su Karina Krysko susižadėjęs Jeronimas Milius: „Moterys myli rokerius“

Jeronimas Milius ir Karina Krysko/Asmeninio albumo ir Eriko Ovčarenko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-16 11:51
Roko muzikos meistrai, su baladžių programa kartu koncertuojantys Jeronimas Milius, Povilas Meškėla ir Česlovas Gabalis džiaugiasi neblėstančiu šio muzikos stiliaus populiarumu. Pasak trijulės, visas gražiausias meilės dainas parašė ne kas kitas, o rokeriai, todėl koncertų metu nesunku užkariauti gerbėjų širdis.

Trys legendiniai roko atlikėjai – draugai ne tik scenoje, bet ir gyvenime, tad nenuostabu, jog vienas kitą pažįstą it nuluptus. Jeronimas apie šio ryto varžovą ir vokalo mokytoją Povilą atsiliepia tik gražiausiais žodžiais, patikindamas, jog jis tikrai nėra toks, kaip dažnai atrodo aplinkiniams.

„Dažnai aplinkiniai sako, jog Povilas visuomet yra griežtas ir rimtas, tačiau kiek metų aš jau jį pažįstu, niekad šio pasakymo nesupratau, nes tai vienas iš nuoširdžiausių ir paprasčiausių žmonių. Aš džiaugiuosi, jog likimas mus taip suvedė ir mūsų laukia dar daug gražių dalykų“, –  pasakos Jeronimas Milius.

Česlovas Gabalis, Povilas Meškėla ir Jeronimas Milius / Tomasfoto.lt nuotr.
Česlovas Gabalis, Povilas Meškėla ir Jeronimas Milius / Tomasfoto.lt nuotr.

Su „Roko baladžių“ programa koncertuojanti trijulė džiaugiasi neblėstančiu roko muzikos stiliaus populiarumu. Pasirodo, dauguma legendinių, iki kaulo pažįstamų dainų yra sukurtos būtent rokerių.

„Šioje programoje skamba be galo graži, laiko patikrinti ir išjausta muzika. Juk visas gražiausias meilės dainas parašė tik tai rokeriai, su viena gitara ir palaidais plaukais“, –  tvirtina Povilas Meškėla.

Muzikantų gyvenimas visuomet būna audringas, galbūt dėl to šiems charizmatiškiems vokalistams niekada netrūko moteriškosios lyties dėmesio. Pasak laidos herojų, rokas kupinas maišto dvasios, kuri, ko gero, ir žavi gerbėjus.

„Rokerius visada labiau myli moterys. Mes visuomet turėjome galimybę pasidžiaugti gerais vakarėliais po koncertų – nuostabia publika ir grįžtamuoju ryšiu“, –  atvirauja Jeronimas Milius. Muzikantas vasarą susižadėjo su dainininke Karina Krysko. Jeronimas Karinai pasipiršo Kroatijoje ir išgirdo atsakymą „taip“.

Dėl nuolatinio neblėstančio dėmesio „sužvaigždėti“ trims rokeriams neleidžia ilgametė patirtis. Visgi, koncertai ir gastrolės padovanoja ne tik gerbėjų ovacijas, bet ir neišdildomus prisiminimus.

„Aš nemoku vaidinti žvaigždės, esu namisėda, renginiuose ar klubuose aš prisidainuoju, tad vaikščioti po juos laisvalaikiu man nebėra reikalo. Kalbant apie smagius nutikimus per koncertus, kažkada, dar karjeros pradžioje, koncertavau Mažeikiuose ir prieš lipant į sceną pranešė, jog koncertuos Žilvinas Gabalis ir Česlovas Žvagulis“, – smagią istoriją prisimins Česlovas Gabalis.

Šį šeštadienį visi trys rokeriai susitiks TV3 kulinarinių pokalbių laidoje „Virtuvės istorijos“. Prie kepsninių stos ir gaminti bus pasiryžę rokeriai – Jeronimas Milius ir Povilas Meškėla. Muzikos meną įvaldžiusiems laidos herojams teks pademonstruoti savo kulinarinius sugebėjimus ir įtikti juos vertinti atvykusiam kolegai Česlovui Gabaliui.

Naujausi straipsniai