Su Jumis sveikinasi naujasis žurnalo „Ji“ numeris!

Žurnalo „Ji“ viršelis / Redakcijos archyv.
Žurnalo „Ji“ viršelis / Redakcijos archyv.
2017-03-22 14:57
AA

Mielosios, pavasaris – tinkamas metas leisti pailsėti organizmui. Juk žiemą, kad atlaikytume šaltuką, mėgavomės riebesniu, sunkesniu ir sotesniu maistu. Tad iki Velykų labai naudinga pasninkauti ir paskatinti organizmą atsikratyti visokio susikaupusio šlamšto. Ir dėl sveikatos, ir dėl figūros!

Taigi šįkart siūlome pasinaudoti paprastais, bet veiksmingais specialistų patarimais, kaip šiltąjį sezoną pasitikti palengvėjusioms, išgražėjusioms ir spindinčiomis akimis. Daugiau apie tai skaitykite numerio temą „Švarus organizmas – daili figūra!“.

Naujajame numeryje laukia pažintis su imigrantu iš Indijos. Indą Balwinderį Singh‘ą į Lietuvą atvedė meilė lietuvaitei. Beveik prieš trejus metus prasidėjusi internetinė draugystė įveikė tūkstančius kilometrų – praėjusią vasarą Vilniaus rajone gyvenanti Jūratė Lėlytė ir Balwinderis sumainė žiedus. Visą istoriją skaitykite straipsnyje „Iš Indijos miesto – į Lietuvos kaimą“.

Taip pat 12-ajame „Ji“ žurnalo numeryje rasite smagią istoriją apie šakočių meistrę. Ar gali moteris pavarde Šakočienė nekepti šakočių!? „Pavardė – grynas atsitiktinumas, – juokdamasi sako Nijolė. – Bet gal ji svarbi. Nusipirkę šakotį, žmonės iškart mane įsimena.“ N. Šakočienė raguočius kepa jau daugiau kaip dešimt metų ir yra pelniusi du aukso medalius. Plačiau apie tai – straipsnis „Šakočius kepa... Nijolė Šakočienė!“.

Kad nepamirštumėte, primename, kada reikės pasukti laikrodžius. Turbūt žinote, kad Lietuva, kaip ir kitos Europos Sąjungos valstybės, iki 2021 m. privalo laikytis įsipareigojimo dukart per metus persukti laikrodžius. Vasaros laikas įvedamas paskutinį kovo sekmadienį – laikrodžiai pasukami viena valanda į priekį. Na, o kokį poveikį mums daro laiko keitimas, skaitykite straipsnį „Metas pasukti laikrodžius“.

Pėdkelnių įvairovė tokia didelė, kad parduotuvėje tenka ilgokai sukti galvą, kokias įsigyti. Kad be vargo išsirinktumėte tinkamiausias, turite žinoti keletą gudrybių. Kokių, atsakymą rasite straipsnyje „Renkamės pėdkelnes“.

Pavasaris gražinimosi metas. O pleiskanos daugeliui asocijuojasi su nevalyvumu ir nepakankama plaukų švara. Vis dėlto nemaloniai atrodančios odos atplaišėlės, įstrigusios tarp sruogų, dažnai kamuoja ir tvarkingus savo išvaizda besirūpinančius žmones. Kodėl jų atsiranda? Plačiau apie tai – straipsnis „Ir vėl atsirado pleiskanų“.

Šįkart jūsų pageidaujamoje rubrikoje „Mistinės istorijos“ – kodėl sapnuojasi mirusieji. Parapsichologas Vladimiras Azanovas teigia, kad dažniausiai mirę artimi žmonės (tėvai, seneliai, broliai, seserys) per sapnus aplanko gyvuosius giminaičius norėdami juos įspėti. Jie saugo mus. O kadangi gyvena subtiliajame pasaulyje ir gali nuskaityti informaciją apie mūsų ateitį, kas įvyks sužino anksčiau už mus, ateina pranešti. Jie nenori, kad išgyventume neviltį, kentėtume...

Ar žinote, kad pagal Avestos kalendorių, Naujieji – Kupranugario – metai prasideda kovo 21-ąją, 06.19 valandą. Daugeliui turbūt smalsu, kas apskritai yra Avesta, kokios jos ištakos ir ką mums žada ištvermingasis dvikupris... Plačiau apie tai skaitykite straipsnį „Naujieji metai pagal Avestą“.

Visi žinome posakį, kad negalima lipti į tą pačią balą antrąkart. Bet gyvenimo praktika rodo, kad lipame, ir net po kelis kartus. Kas verčia grįžti į praeitį ir kokia tikimybė, kad iš naujo kuriami santykiai nepraras savo vertės? Apie tai – psichologės Rasos Aukštinaitytės straipsnis „Ar verta atnaujinti santykius?“.

Ir, žinoma, koks gi žurnalas be receptų! Šįkart siūlome net keturis paštetų receptus, taip pat pasigaminti ką nors skanaus iš įvairesnių miltų. Menkaverčiai ir dar tukinantys balti kvietiniai miltai, ypač jei pyragus kepate dažnai, – prastas pasirinkimas. Sveikesnė alternatyva – kepiniai su grikių, ryžių, kokosų miltais (straipsnis „Su sveikesniais miltais“).

Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo!