Su Johnny Deppu besiskirianti Amber Heard laiką leidžia milijardieriaus Elono Musko draugijoje

Su Johnny Deppu besiskirianti Amber Heard laiką leidžia milijardieriaus Elono Musko draugijoje / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-22 09:11
Su Holivudo žvaigžde Johnny Deppu (53 m.) besiskirianti aktorė Amber Heard (30 m.) pastaruoju metu vis dažniau pastebima leidžianti laiką milijardieriaus, elektromobilius gaminančios bendrovės „Tesla“ įkūrėjo ir vadovo Elono Musko (45 m.) draugijoje.

Kaip praneša „Page Six“, Amber Heard ir Elonas Muskas praėjusį savaitgalį drauge leido laiką „Delano South Beach“ viešbutyje Majamyje.

„Amber ten buvo su savo seserimi, – „Page Six“ pasakojo vienas liudininkas. – Ji ir Elonas draugai yra ketverius metus. Ji buvo išsinuomojusi standartinį liukso numerį viešbutyje, o jis buvo apsistojęs dviaukščiuose apartamentuose su privačiu baseinu. Jis pasiūlė Amber ir jos sesei naudotis jo kambariu, kad jos galėtų paplaukioti baseine ir turėtų išskirtinį privatumą, kol jis dirbo.“​

„Taip nutiko, kad jie visi buvo apsistoję „Delano South Beach“ viešbutyje. Suprantama, kad dėl pastaruoju metu padidėjusio spaudos dėmesio, jie leido laiką viešbutyje, o ne viešumoje“, – pridūrė kitas šaltinis.​

TAIP PAT SKAITYKITE: Amber Heard pateikė dar daugiau įrodymų, kad Johnny Deppas prieš ją smurtavo

Kitas portalas TMZ praneša, kad Amber Heard neseniai buvo pastebėta ir Elono Musko biure Los Andžele, ir esą jis apmokėjo jos keliones namo. Tačiau aktorei artimi šaltiniai sako, kad jiedu nesusitikinėja.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Elonas Muskas yra vienas turtingiausių žmonių pasaulyje: kaip rašo žurnalas „Forbes“, jo kapitalas vertinamas apie 13,7 mlrd. JAV dolerių. Jis yra vienas iš internetinių mokėjimų sistemos „Paypal“ įkūrėjų. 2003 metais jis prisidėjo kuriant prabangius elektromobilius gaminančią JAV bendrovę „Tesla“, taip pat Kalifornijoje įsikūrusią kosminių skrydžių bendrovę „SpaceX“.

Žmonės.lt primena, kad 2015-ųjų vasarį už Johnny Deppo ištekėjusi Amber Heard skyrybų prašymą teismui pateikė gegužės pabaigoje, praėjus porai dienų nuo aktoriaus motinos mirties. Dar po kelių dienų Amber Heard pareiškė, kad sutuoktinis ne kartą prieš ją smurtavo, tuo tarpu Johnny Deppo stovykla tvirtina, jog tai – melas, ir šitaip ji neva bando išlošti kuo daugiau finansinės naudos per skyrybų procesą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai