Su Igle išsiskyrusį radijo laidų vedėją Igną į M.A.M.A. palydėjo jam brangi moteris

Radijo laidų vedėjas Ignas Lelys su mama / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-26 22:26
Prieš kelis mėnesius oficialiai sprendimą išsiskirti su „X Faktoriaus“ laimėtoja Igle Bernotaityte patvirtinęs „Zip FM“ radijo laidų vedėjas Ignas Lelys (23) į M.A.M.A. apdovanojimų įžanginį vakarėlį atėjo ne vienas, o su žavinga dama.

„Kaip galima nesugalvoti į M.A.M.A. apdovanojimus ateiti su mama? (juokiasi). O jei iš tiesų, tai nutariau savo brangiasiam žmogui parodyti bent dalelę mano pasaulio. Ji niekada nieko neklausinėja, tai šįkart norėjau pats supažindinti su tuo, su kuo dažnai susiduriu“, – sakė I. Lelys, pristatydamas savo mamą Laimą Lelienę.

Tris vaikus užauginusi moteris, iš kurių vyriausias ir yra Ignas, pasakojo niekuomet neklausinėjusi sūnaus jokių pramogų pasaulio detalių. Ji stengdavosi sulaukti, kol atžala savo rūpesčiais ir džiaugsmais pasidalins pati.

„Esu pagrindinė sūnaus sekėja. Mažoji sesuo pyksta, kad viską sužino ne tiesiogiai iš brolio, o iš kitų šaltinių. Norėtų, kad jis viską pasakotų pats“, – sakė pašnekovė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Anot jo, Ignas aktyvus renginiuose buvo nuo pirmos klasės, todėl jo domėjimasis muzika ir su to susijusiomis madomis nieko nestebino. Leliams neteko dėl sūnaus išgyventi ir nerimo akimirkų: „Visada žinodavau, kur jis yra. Niekada nėra pavedęs, neteko jaudintis“.

Paklausta, kodėl į viešą pramogų pasaulio renginį su sūnumi, kuriam atviros daugelio vakarėlių durys, išsiruošė pirmą kartą, L. Lelienė patikino iki šiol buvusi labai pasinėrusi į verslą – ji Palangoje vadovauja 30 -ies žmonių „Atostogų parko“ kolektyvui.

„Man nesunku buvo suprasti sūnaus pasirinkimą, nors linkėjome jam advokato karjeros. Kryptį, kokius mokslus studijuoti po vidurinės, jis paskutinę minutę pasirinko pats. Ir, atrodo, neapsiriko“, – sakė L. Lelienė.

Tai, kad su Igle skirtingais keliais pasukusio žinomo vaikino širdis šiuo metu laisva, patvirtino ne tik o žodžiai, bet ir sprendimas su kuo praleisti M.A.M.A. apdovanojimų vakarą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai