Su gera drauge keliavusi aktorė Eglė Jackaitė namo parsivežė magišką dovaną sau ir neišdildomus prisiminimus

Viena iš gražių kelionės akimirkų / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-29 10:00
Aktorė Eglė Jackaitė prieš keletą savaičių lankėsi Prancūzijoje. Pasivaikščioti po kvapniuosius levandų laukus ir užuosti tą filmuose ir literatūros kūriniuose apdainuotą romantiką moteris svajojo seniai.

Į Prancūziją Eglei Jackaitei pasiūlė skristi gera bičiulė Gabija Skučaitė. Ten moterys praleido savaitę. Iš pradžių jos nuskrido į prabangiąją Nicą, o po keleto dienų atsidūrė Provanse.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Žmonės.lt E. Jackaitė žibančiomis akimis pasakojo, kaip dieviška ir gražu vaikščioti po levandų laukus. „Kvapas ir spalva, ta neišpasakyta prancūziška romantika užburia“, – neslėpė ji.

Kelionės metu draugės ne tik gėrėjosi laukais, tačiau sudalyvavo ir eterinio aliejaus gamybos procese: rinko laukines gėles, mokėsi destiliavimo proceso paslapčių. Namo Gabija su Egle net parsivežė pačių pasigaminto levandų kvapo eterinio aliejaus.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

„Eteriniai aliejai man visada atrodė kažkas mistiško. Iš žolelių, įvairiausių augalų išgautas aliejus, tikiu, turi ypatingą galią. Žmonės visada ir visur ieškodavo ir tebeieško atsakymų į klausimus apie savo sveikatą, dvasinę ir emocinę gerovę, o ir man tai artima, nes tai labai natūralu. Mano gyvenimo būdas jau daugiau nei 5 metai toks. Aš nevalgau mėsos, nevartoju alkoholio, darau įvairiausias dvasines praktikas, kasdien meldžiuosi – rūpinuosi ne tik savo kūnu, bet ir siela. Esu ir stipri ir trapi kiekvienoje sekundėje ir žinau – gyvenimas tai kelias, kuriuo einu.“

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Jaukūs Prancūzijos miesteliai, kuriuos prisimindama E. Jackaitė iki šiol širdy jaučia šilumą, sužavėjo svetingais kraštiečiais. Oras pasitaikė labai šiltas, tad geros draugės dienas leido šnekučiuodamosis prie jūros, ragaudamos gurmaniškus patiekalus ir besimėgaudamos kerinčiais vaizdais.

Paklausus aktorės, ar planuoja dar kartą ten apsilankyti, ši nuoširdi: „Jei tik pasitaikys proga. Likau sužavėta. Žinoma, planuose – dar neatrastos vietos ir visas pasaulis.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai