Su genų mutacija gimęs „Lietuvos talentų“ stebuklas Emilis Korickij uždainavo neįtikėtinu balsu

Emilis Korickij / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-01 16:08
Muzikinis projektas „Lietuvos talentai“ įgauna pagreitį. Trečiojoje projekto laidoje žiūrovai išvys talentus, kurie neabejotinai taps ryškiomis Lietuvos žvaigždėmis. Į projekto sceną pretenduoja šimtai, tačiau minoje nesunku pastebėti pačius drąsiausius ir labiausiai išsiskiriančius.

Į šį muzikinį projektą ateina dalyvių, kurių talentas priverčia žiūrovų širdį stipriau spurdėti. Vilnietis Emilis Korickij vienas iš tokių.

„Aš esu gimęs su genetine mutacija. Tačiau tai man netrukdo džiaugtis gyvenimu, dainuoti ir džiuginti kitus“, – užlipęs į sceną kalbėjo 17 metų vaikinas.

E.Korickij tikisi teisėjus ir projekto žiūrovus nustebinti savo dainavimu. Vaikino talentą pastebėjo jo muzikos mokytoja. Pedagogei pasiūlius gilinti vokalines žinias, Emilis negalėjo atsisakyti. „Lietuvos talentų“ dalyvis džiaugiasi, kad jį itin palaiko šeima ir draugai. Vaikinas jau yra dalyvavęs „Dainų dainelėje“, filmavęsis viename dokumentiniame filme.

„Labai malonu, kad nepažįstami žmonės mane sustabdo gatvėje ir pasako komplimentus. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl aš tai darau“, – TV3 projekte pasakojo E.Korickij.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

Didžiausią dėkingumą už tai, kad dabar yra scenoje, „Lietuvos talentų“ dalyvis jaučia pedagogams. Dirbdamas su žmonėmis, kurie jį įkvepia, Emilis pasikrauna geros energijos. Paklaustas, kas yra jo didžiausia svajonė, vaikinas nedvejodamas atsako – pragyventi iš muzikos.

„Suprantu, kad tai nėra lengva, todėl į tai žiūriu labai atsargiai“, – sakė vaikinas.

Emilis džiaugiasi, kad Lietuvoje labai stipriai pasikeitė požiūris į žmones su negalia. Jie ne tik sulaukia mažiau dėmesingų žvilgsnių, bet ir gali integruotis į visuomenę kaip pilnaverčiai nariai.

„Darželyje buvo paskutinis kartas, kai man įkyrėjo dėmesys dėl mano negalios. Šiandien sulaukiu tikrai mažiau klausimų ir akcentų šia tema“, – pasakojo vaikinas.

„Lietuvos talentų“ scenoje Emil atliko ariją iš miuziklo „Paryžiaus katedra“. Jau po pirmųjų uždainuotų natų publika salėje pakilo nuo kėdžių ir visą laiką vaikinui plojo atsistojusi. Visko matę projekto teisėjai taip pat plojo atsistoję.

Emilio ir kitų dalyvių pasirodymus vertina keturi teisėjai. Po pasirodymo jie pasako savo nuomonę, o vėliau sprendžia, ar dalyvis pateks į kitą projekto etapą. Režisierė Dalia Ibelhauptaitė, grupės BIX lyderis, televizijos laidų prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas, orų pranešėjas Naglis Šulija ir aktorė Ilona Balsytė sprendžia, kurie „Lietuvos talentų“ dalyviai yra verti keliauti toliau.

„Kai tu pamatai tokį dalyką, supranti, kad kūnas prieš sielą yra vieni juokai. Tavo balsas parodė, kokią gražią tu turi sielą. Tai yra fantastika, tu didelis talentas“, – pagyrų negailėjo S.Urbonavičius-Samas.

„Ačiū, kad nukėlei mus į kitą pasaulį. Tavo jausmai ir balsas mane labai sujaudino“, – sakė D.Ibelhauptaitė.

„Mane ištiko lengvas šizofrenijos priepuolis, kai viename žmoguje yra du asmenys. Aš pamėginau užsimerkti. Atrodė, kad ant scenos yra milžinas, kuris traukia dramatišku balsu“, – sakė N.Šulija.

Įrašų su Emilio Korickij dainomis galite rasti čia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai