Su garsiais muzikantais Vilniuje koncertavę „Biplan“ čia jautėsi lyg namuose

grupė „Biplan“ / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-27 22:07
„Biplan“ tęsia savo koncertinį turą. Penktadienį Vilniuje grupė surengė savo antrąjį, jubiliejiniam šou „Biplan 20!“ skirtą pasirodymą.

Muzikantai atviravo, kad pasirodyti gimtajame mieste – ne tik didelis džiaugsmas, bet ir ne ką mažesnė atsakomybė.

Tačiau savos sienos visuomet maloniausios. Vilniuje jiems drauge su gerbėjais pavyko sukurti tokią pat šiltą ir šventišką atmosferą, kaip ir ta, kuri tvyrojo pirmojo jubiliejinio turo koncerto Kaune metu.

Grupės narys Olegas Aleksejevas net juokavo, kad Vilniuje „Biplan“ jaučiais kaip namų aikštelėje žaidžianti sporto komanda. Sostinė – gimtasis kiekvieno „biplano“ miestas, Vilniuje susikūrė ir pati grupė, todėl būtent šiame mieste muzikantai koncerto laukė su dideliu jauduliu.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Koncerte Vilniuje pasirodė ir speciali „Biplan 20!“ viešnia Ieva Narkutė. Po prieš savaitę Kaune vykusio koncerto ji sakė iš naujo išgirdusi ir save, ir „Biplan“ muziką.

„Niekada nebuvau „koverių“ atlikėja, bet dainuodama „Nuodus“ su „Biplan“ vyrais jaučiausi nuostabiai. Turėti visišką laisvę scenoje ir jausti tokį scenos kolegų pasitikėjimą – didelis džiaugsmas. Klausydama šventinio koncerto Kaune naujai įvertinau, kiek hitų ši grupė per dvidešimt metų sugebėjo parašyti, ir kaip jie įaugo į mūsų visų kraują“, – sakė I.Narkutė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Jubiliejinio koncerto Vilniuje metu „Biplan“ gerbėjams dovanojo jau keliolika metų skambančius savo hitus „Labas rytas“, „Londone“ bei naujausius kūrinius, tokius kaip „Amore“ ir „Kapitonai“. Dainas „Nuodai“ ir „Sapnų gaudyklė“ su grupe atliko speciali „Biplan 20!“ koncertų viešnia I.Narkutė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Grupės „Antis“ lyderis Algirdas Kaušpėdas su „biplanais“ užtraukė „Už laisvę!“. Su ilgamečiu scenos bičiuliu Igoriu Kofu „Biplan“ atliko kūrinį „Ketvirtadienis“.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Agnės Ditkovskytės balsas koncerto metu nuspalvino naują dainos „Kino filmai 2015“ aranžuotę. Vos pasirodęs šis singlas tapo antra klausomiausia daina Lietuvoje „iTunes“ platformoje, nusileidęs tik dainininkės Adele hitui „Hello“.

Daugiau koncerto Vilniuje akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Prieš savaitę, praėjusį penktadienį „Biplan“ surengė pirmą koncertą Kaune.

Daugiau įspūdžių skaitykite čia: „Biplan“ Kaune pradėjo jubiliejinį turą: grupės hitai publiką audrino nuo pirmos koncerto minutės

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai