Su „Finalo ketvertu“ tūkstantinei miniai pasirodžiusi Senjasa: „Tai – kaip narkotikas“

„Finalo ketvertas“ / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-21 15:11
Dažnas į muzikinį talentų šou atėjęs dainininkas savo pagrindiniu tikslu įvardija galimybę dainuoti minioms. Šią savaitę tą svajonę pavyko įgyvendinti moderniausio LNK muzikinio projekto „Finalo ketvertas“ nariams.

Muzikinius sostus užėmę Senjasa, Kotryna Juodzevičiūtė, Lukrecija Vasiliauskaitė ir Gabrielius Vagelis pasirodė sausakimšoje „Žalgirio arenoje“. Jų atliekamo kūrinio klausėsi daugiau nei dešimt tūkstančių į „Geriausią ever pamokų dieną“ susirinkusių vyresniųjų klasių moksleivių.

„Finalo ketvertas“ / LNK nuotr.
„Finalo ketvertas“ / LNK nuotr.

„Publika jau buvo įsivažiavusi po žinomų Lietuvos žmonių pamokų. Prieš lipdamas į sceną, kur laukia dešimties tūkstančių minia, privalai būti pasiruošęs ją suvaldyti ir kontroliuoti, bet mus priėmė labai šiltai. Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę gyvai pasirodyti tokiai miniai. Tai – mano aistra. Nulipę nuo scenos su visu ketvertu kalbėjome, kad mums negana ir norime dar. Tai – kaip narkotikas“, – atskleidė pati dvyliktoje klasėje besimokanti Senjasa.

„Finalo ketvertas“ / LNK nuotr.
„Finalo ketvertas“ / LNK nuotr.

„Pasirodymas ant tokios scenos – spartus artėjimas link to, apie ką svajoju ir dirbu, kad pasiekčiau. Tokios galimybės tik dar labiau sužadina motyvaciją ir žūtbūtinį tikslą kovoti dėl tos svajonės – dalintis muzika su pasauline auditorija ir taškyti arenas dainomis“, – šypsojosi „Finalo ketverto“ narė.

„Finalo ketvertas“ yra įtampos kupinas modernus muzikinis projektas, kurio kiekviena laida – lyg finalas. Keturi pergalės verti vokalistai kas savaitę bando apginti savo vietas muzikiniuose sostuose. Pretendentai, gavę tris teisėjų Vido Bareikio, Egidijaus Dragūno ir Martyno Tylos „taip“, gali mesti iššūkį „Finalo ketverto“ nariui. Dvikovos baigtį visada tiesioginio balsavimo metu nulemia televizijos žiūrovai. Projektą veda Rolandas Mackevičius ir Mantas Stonkus.

„Finalo ketvertas“ – sekmadienį 19 val. per LNK. 

Temos:

LNK

Naujausi straipsniai