Su Enrique Iglesias scenoje taurelę kėlęs ir dainavęs Tomas Motiejūnas: „Ten buvo romas“

Enrique Iglesias ir Tomas Motiejūnas / Asmeninio albumo ir „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-10 16:17
Tie, kurie praėjusią savaitę dalyvavo latino popmuzikos dievuko Enrique Iglesias koncerte Kaune, veikiausiai prisimena ant scenos kelias minutes trukusią gerbėjo Tomo šlovės akimirką.

Tuomet iš minios žmonių vieną vaikiną užlipti ant scenos pakvietęs Enrique jam pasiūlė prisėsti, įpylė stikliuką skaidraus skysčio, paprašė lietuviškai palinkėti „į sveikatą“. Vėliau jiedu drauge užtraukė visiems pažįstamą Beno E. Kingo kūrinį „Stand By Me“.

„Man tiesiog labai pasisekė“, – Žmonės.lt kalbėjo Tomas Motiejūnas. 22-ejų vaikinas į koncertą atvyko iš Vilniaus, drauge su juo atkeliavo ir jo mergina Rūta. Pasak Tomo, ji daug didesnė Enrique gerbėja. „Man irgi jis patinka, tačiau per daug jo negarbinu. Labiau mėgstu šokių muziką, ritmenbliuzą“, – sakė jis.

Paklausas su kokia muzikos žvaigžde jis norų pakartoti panašų triuką, Tomas juokiasi. Galiausiai susimąstęs išrėžė: „Su Davidu Guetta.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Pasak jo, būdamas ant scenos jis prarado laiko pojūtį. „Laikas praėjo kaip sekundė. Visiškai to nesitikėjau, tačiau nepasimečiau. Kelioms dienoms pasikroviau emocijų“, – kalbėjo Tomas.

Daugelis spėliojo, kuo koncerto metu vaišino Enrique. Vieni spėliojo, kad scenoje jiedu gėrė degtinę, kiti sakė, kad čia viso labo vanduo. Tačiau tokias teorijas Tomas atmeta. „Tai buvo romas“, – sakė jis.

Tomas neslepia, kelios minutės su pasaulinio lygio žvaigžde stebint keliolikai tūkstančių gerbėjų – vertinga patirtis. Tuo metu jis sako nesistengęs galvoti apie tai, kaip atrodo, jautėsi drąsiai ir užtikrinai. „Nebuvo jokio jaudulio. Tuo metu tiesiog supratau, kad turiu išskirtinę galimybę pabūti su Enrique kelias minutes“, – juokėsi vaikinas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Kur kas daugiau emocijų jam sukėlė nulipimas nuo scenos koncerto pabaigoje. „Lipau laipteliais žemyn ir negalėjau patikėti tuo, kas vyksta. Klausiau savęs, gal sapnuoju, gal prasidėjo haliucinacijos, tačiau aplinkiniai ėmė spausti rankas, ploti, garsiai rėkti, net bandė paliesti mane, kadangi buvau apsikabinęs su Enrique“, – linksmai kalbėjo Tomas. Jis džiaugėsi, kad žinomas muzikantas buvo draugiškas ir malonus, nesužvaigždėjęs, be perdėtos arogancijos.

Tai buvo pirmas E.Iglesias koncertas, kuriame Tomas lankėsi. Šiuo metu jis gyvena Vilniuje, antrame kurse studijuoja vadybą, domisi automobiliais.

Koncerto metu ant scenos buvo matyt, kaip jiedu pozuoja asmenukėms, tačiau tokių nuotraukų Tomas, deja, neturi – ten buvo Enrique telefonas. „Aš irgi norėjau išsitraukti telefoną iš kišenės, tačiau galiausiai nuotraukai nebepakilo ranka. Norėjau, bet tuo momentu persigalvojau, kad vis dėlto „ne“. Man daug svarbesnė emocija, ne kadras“, – sakė Tomas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai